Horoskop Rak Maj

Strona główna » Horoskop Rak ♋

Horoskop Rak ♋ – Maj 2018

22.06 – 22.07

Maj w znaku Raka spowoduje, że bojowe nastawienia do życia będzie Wam towarzyszyć przez cały miesiąc. Warto by Raki w maju skupiły się na jednym zadaniu, nawet tym najtrudniejszym. Wasz bojowy nastrój pomoże Wam do zrealizować. Samotnym Rakom będzie w maju nieco łatwiej wyjść ze swojej skorupy i znaleźć wybrankę która zaspokoi  Wasze wyobrażenia o kobiecie. Panie Rak z kolei poczują się śmielsze w odniesieniu do swoich adoratorów. W kłopotliwych sytuacjach przydatni okażą się przyjaciele, zwłaszcza spod znaku Lwa i Bliźniąt.

Serce

Maj to miesiąc w którym Raki mają dużą szanse pozbyć się wszelkich zahamować które do tej pory blokowały Was przez poznaniem drugiej osoby. Panowie nabiorą więcej odwagi by podbić serce ukochanej kobiety, a Panie przestaną się zbytnio wzdrygać przed bliższym kontaktem z adorującym je osobnikiem. Raki będące w związku również poczują większą pewność siebie dzięki czemu pozbędą się kompleksów które do tej pory nieco hamowały osiągnięcie pełnej symbiozy w związku. Niestety Raki znudzone swoimi związkami mogą zacząć szukać potwierdzenia swojej atrakcyjności u kolegów lub koleżanek z pracy. Warto się jednak zastanowić nad tym rozwiązaniem – bowiem finalnie można osiągnąć odwrotny rezultat.

Dom i Otoczenie

W maju w razie jakichkolwiek kłopotów, Twoi przyjaciele okażą się niemałym wsparciem. Niestety ich rady często będą sprzeczne, jednak pozwolą one spojrzeć Tobie na swoje życie z nieco szerszej perspektywy. Biorąc pod uwagę to, że w maju Raki wyszły ze swojej skorupy, chętnie będziecie nawiązywać nowe znajomości, a z części z nich może zrodzić się prawdziwa przyjaźń. Ciekawe jest też to, że w tym miesiącu non stop będą Was otaczać ludzie z energią i dużym poczuciem humoru, co wpłynie też na Was bardzo pozytywnie.

Życie zawodowe

W maju, liczne spotkania ze znajomymi odbiją się negatywnie na Twoich finansach. Spowodować to może, że zacznie Wam przeszkadzać to że zarabiacie mniej niż byście sobie tego życzyli. Horoskop Raka na maj pokazuje, że możecie być z tego tytułu bardziej negatywnie nastawieni do pracy jak i ludzi wokół siebie. Tym bardziej że są osoby które pracują mniej a zarabiają więcej. Starajcie się nie popadać zbytnio w konflikt ze swoim otoczeniem, bowiem nie skończy się to dla Was korzystnie. Dodatkowo nie oddawajcie się marzeniom wygrania w totka, bowiem szansa na wygraną jest minimalna. Warto za to pomyśleć o rozmowie z szefem lub finalnie o zmianie pracy. Może okazać się bowiem, że w obecnej strukturze nie ma miejsca dla Was ani na podwyżkę, ani na awans.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Rak Maj

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi