Horoskop Rak Maj 2017

Rak

22.06-22.07

 

Serce

Raki w stałych związkach powinny nieco bardziej zaangażować się w związek. Pytasz: jak to? Przecież partnerowi oddany jesteś całym sobą, a miłość wręcz Cię uskrzydla! To jednak nie wystarczy. Twoja druga połówka oczekuje od Ciebie, żebyś przestał bujać w obłokach i w końcu nauczył się słuchać, żebyś wyciągał wnioski i podejmował inicjatywę. Nie wystarczy tylko milcząco przytakiwać i zgadzać się na każdy pomysł partnera. Samo nic się nie zrobi. Samo może się tylko co najwyżej popsuć. Dlatego weź sprawy w swoje ręce i pokaż swojej drugiej połówce, że Ci na niej zależy. To, co zrobisz, zależy tylko od Ciebie. Ty najlepiej znasz swojego partnera i wiesz czym możesz go pozytywnie zaskoczyć. Może wystarczy romantyczna kolacja przy świecach albo spacer. A może trzeba będzie zainwestować w jaką fajną wycieczkę w góry czy nad morze połączoną z wypoczynkiem w SPA? Wolne Raki w maju przechodzić będą istną burzę uczuć. Cały czas będziesz chodzić zauroczony – raz w jednej osobie, raz w innej.

 

Dom i otoczenie

Nagle przypomni sobie o Tobie cała rodzina – także ta dalsza. Telefony od kuzynów i kuzynek będą się rozdzwaniać. Złapią Cię też za pośrednictwem mediów społecznościowych. Każdy będzie ciekaw co u Ciebie. Nie obędzie się bez wizyt domowych. Na szczęście wśród gości znajdą się też przyjaciele, z którymi nadajecie na tych samych falach, czego nie koniecznie można powiedzieć o dalszej rodzinie. Przez Twój dom przewinie się sporo ludzi. Okaże się, że wcale nie znasz tak dobrze swojej rodziny. O dziwo, historie o przodkach bardzo Cię zainteresują. Przez chwilę nawet zaczniesz bardziej zgłębiać temat. Twój entuzjazm ostudzi jednak wieść o jednym z krewnych, który darzy Cię serdecznością nie przez przypadek. Jego działania nie są bezinteresowne. Wokół siebie masz jednak przyjaciół – oni posłużą CI radą w tej patowej sytuacji, Warto słuchać ich rad.

 

Życie zawodowe

Wokół Ciebie bardzo dużo będzie się działo. Dzięki dobroczynnemu wpływowi Marsa, Twoja kariera zawodowa może nabrać tempa. Warto zmobilizować się do pracy, bo do osiągnięcia jest spooooro. „Góra” ma plany wobec Ciebie. Prawdopodobnie będzie się to wiązać z częstszymi spotkaniami i rozmowami z przełożonymi. Nie obruszaj się, jeśli ktoś będzie chciał sprawdzać Twoje postępy w pracy i ostatnie osiągnięcia. Zmobilizuj się i daj z siebie jak najwięcej. Musisz też wyzbyć się wzgardy wobec pracowników, którzy próbują nad Tobą górować i podkreślać swoją władzę. Pamiętaj, że jesteś teraz oceniany i każde negatywne działanie z Twojej strony będzie odebrane na Twoją niekorzyść. Musisz być teraz krystalicznie czysty. Zachowaj dystans, spokój i jak najczęściej się uśmiechaj. Bądź po prostu pozytywny. Los Ci to wynagrodzi. Pod koniec miesiąca dopadną Cie niespodziewane wydatki. Na szczęście i w tym przypadku los będzie przychylny i poratuje Cię nagłym przypływem gotówki.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi