Horoskop Rak Luty

Rak

21.05 – 21.06

Serce

Raki, które od jakiegoś czasu trapią wątpliwości związane z uczuciami do partnera, w najbliższych tygodniach będą miały okazję przekonać się o ich sile i trwałości. Już niedługo wyjaśni się, czy Wasz związek ma szansę na dalsze trwanie, czy może jesteście ze sobą już tylko z przyzwyczajenia. Pozostałe Raki będące w parach nie mają się czego obawiać. Teraz nawet bardziej poczujesz wsparcie partnera. Przekonasz się, że możesz liczyć na swoją drugą połówkę w każdej sytuacji. Być może nawet pchnie Cię do spełniania swoich najskrytszych marzeń czy pielęgnowania pasji. Układ planet wpłynie na Wasze relacje bardzo pozytywnie. Szczególnie dobrze układać będzie Ci się w związku w drugiej dekadzie lutego. Zaplanuj na ten czas jakąś romantyczną kolację, wyjazd czy nawet zwykły spacer we dwoje. W Waszych relacjach nie zabraknie w tych dniach czułości i wzajemnej troski. Raki, które żyją w nieformalnych związkach mogą spodziewać się poważnych deklaracji ze strony partnera. Sprzyjać tego typu wyznaniom na pewno będzie klimat Walentynek. A te Raki, które wciąż idą przez życie bez swojej drugiej połówki niech się nie poddają i dobrze rozglądają wokół siebie. Być może ukochana osoba jest już w pobliżu, tylko jeszcze tego nie dostrzegasz.

 

Dom i otoczenie

W tym miesiącu wiele Raków będzie dość mocno pochłoniętych domowymi obowiązkami. Nie licz więc na spontaniczne wyjścia z przyjaciółmi. Twoje kontakty ze znajomymi mogą ucierpieć. Ci, których masz w swoim pobliżu mogą Ci mieć za złe brak czasu i chęci na spotkania. Paradoksalnie, łatwiej będzie Ci się skontaktować i dłużej pogadać z tymi, którzy mieszkają daleko. W relacjach rodzinnych szykują się zmiany. Dla jednych Raków oznaczać będzie to powiększenie rodziny, a dla innych na przykład przeprowadzkę. Nie mniej będą to zmiany rewolucyjne, które odczują wszyscy domownicy. Między 17 a 21 lutego uzbrój się w cierpliwość. Szykuje się wymiana zdań z rodzeństwem lub rodzicami. Może paść kilka słów za dużo. Trzymaj nerwy na wodzy, bo to co zostanie wypowiedziane na długo zapadnie w pamięci i może być Ci wypominane przy każdej możliwej okazji. Czy tego chcesz czy nie, więcej uwagi będziesz musiał poświęcić zdrowiu. Tyczy się to przede wszystkim Raków urodzonych na początku lipca. Zrób zaległe badania, umów się na kontrolną wizytę do lekarza i w końcu przeproś się ze sportem. Jeśli bardzo nie lubisz biegać, skakać i się pocić, zdecyduj się chociaż na spacery czy rower.

 

Życie zawodowe

Raku ! Zacznij oszczędzać. Choć na brak funduszy raczej nie będziesz narzekać, nawet nie myśl o tym, by bezsensownie trwonić pieniądze. Już niedługo większa suma może Ci się bardzo przydać. Jeśli teraz nie odłożysz, skażesz się na pożyczkę u rodziny. Czerwcowe Raki przekonają się, że warto było ciężko pracować w ostatnich tygodniach. Szykuje się pochwała z ust szefa i może coś jeszcze. Żeby nie zaprzepaścić szansy na awans czy podwyżkę, nie spoczywaj na laurach i nadal głośno manifestuj swoje zaangażowanie w pracę. Osoby, które posiadają własną firmę, muszą mieć się teraz na baczności. Nie podpisuj żadnych umów, zanim nie upewnisz się na tysiąc procent, że są dla Ciebie korzystne. Jeśli nie jesteś pewien zapisów w dokumentach, zwróć się o pomoc do specjalistów. Wydasz kilka groszy na poradę prawną, ale może dzięki temu unikniesz problemów. Raki, które zamierzają w najbliższym czasie zmienić pracę, powinny dwa razy przemyśleć wszystkie za i przeciw. Kusząca oferta może ostatecznie okazać się bublem. Być może nie warto jeszcze teraz zmieniać środowiska, w jakim pracujesz. Zdobywaj kontakty i ucz się od bardziej doświadczonych. W przyszłości zdobyta wiedza na pewno zaowocuje.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi