Horoskop Rak Luty 2017

Rak

21.05 – 21.06

Serce

W lutym czeka Was kilka burzliwych dni w związku. Szczęśliwie po tym okresie nadejdzie czas na przeprosiny, które zakończą się ognistym seksem. Pamiętajcie, że kłótnia nie musi oznaczać wcale kryzysu w związku. Jeśli związek zbudowany jest na stabilnych fundamentach, pozwala ona oczyścić atmosferę. Tylko ważne żeby kłótnie nie były zbyt częste. Raki będące singlami, czeka czas lekkich zawirowań. Wasze doświadczenia nauczyły Was ostrożności. Warto byście konsekwentnie trzymali się swoich postanowień i nie myśleli o powrocie do dawnej miłości bo możecie rozczarować się nią jeszcze bardziej. Warto też nie chodzić na randki co do których nie macie pewności.

 

Dom i Otoczenie

Jeśli wśród Waszych najbliższych doszło do nieporozumień niezależnie od tego czy z Waszej winy czy nie, warto byście wyszli naprzeciw do osób mających żal do Was lub do innych bliskich Tobie osób. Staniecie się pewnego rodzaju mediatorami. Ważne że uda się Wam załagodzić napięcia. Tylko wychodząc naprzeciw nie oznacza że macie spełniać wszystkie zachcianki najbliższych. Bądźcie dla nich wsparcie, opoką ale nie sponsorem czy domową służbą. Musicie zachować jednak dystans i asertywność. Co do zasady starajcie się widzieć w bliskich Wam osoba dobro a nie wady, nawet jeśli to Wy macie do nich jakiś żal. Zobaczycie wtedy że każdy popełnia błędy. Jest szansa że zobaczycie też błędy i wady u siebie. Tylko nie linczujcie siebie za nie. Każdy ma do nich prawo.  W tym miesiącu dobre stosunki będziecie mieć z Lwem i Koziorożcem. Możecie poczuć osłabienie więzi ze Strzelcem i Bliźniakami.

 

Życie Zawodowe

Może to być dla Was nerwowy miesiąc. Staniecie bowiem przed koniecznością podejmowania szybkich decyzji na przemyślenie których nie będziecie mieć dużo czasu. Szczęśliwie jeśli okażecie się osobami potrafiącymi podejmować nawet najtrudniejsze decyzje w sposób szybki możecie wiele ugrać. W lutym, szczególnie na początku miesiąca zbytnia ostrożność nie jest w cenie. Postarajcie obudzić w sobie zdobywcę i walczyć o to co się Wam należy. Dyplomacje pozostawcie innym, Wy działajcie a osiągniecie sukces i zysk. Raki myślące o zmianie pracy powinny aktywniej zabrać się za jej szukanie. Jest mało prawdopodobne, żeby nowa lepsza praca przyszła do Was sama. Pamiętajcie jednak, żeby szukać pracy adekwatnej do Waszych kwalifikacji i wiedzy. Nie rzucajcie się z motyka na słońce, bowiem jeśli zostaniecie zatrudnieni w takiej firmie odczujecie ogromna dozę stresu. Co do kwestii finansowych to Raki nie będą mieć dobrej orientacji w co warto zainwestować. Dlatego warto byście wystrzegali się huraoptymistycznych  wydatków, które na papierze przyniosą Wam korzyści majątkowe. Warto też zachować ostrożność w stosunku do „dobrych rad” w co warto zainwestować lub kupić. Mimo iż dawane one będą z pełnym przekonaniem mogą okazać się nietrafione. Koniec miesiąca to dla Was decyzja finansowa na której się prawdopodobnie sparzycie, ale będzie ona dla Was bardzo dobra lekcją na przyszłość.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi