Horoskop Rak Listopad

Horoskop Rak – Listopad 2017

22.06 – 22.07horoskop rak

 

 

Miesiąc zapowiada się wyjątkowo pracowicie dla Raków. Natłok spraw do załatwienia jakie staną przed Wami może okazać się tak duża, że nie będziecie wiedzieć w co ręce włożyć. Możecie mieć też wrażenie, że spraw jest zbyt dużo. Warto przygotować sobie plan działania i realizować go dokładnie krok po kroku, a jest szansa na jego zrealizowanie. Dyscyplina będzie Wam potrzebna inaczej mogą powstać zaległości, które nie uda się już nadrobić.  Raki urodzone między 29 czerwca a 8 lipca ważne żeby z części planów zrezygnowały zawczasu zanim dojdą do wniosku, że nie dadzą radę rozwiązać wszystkich spraw. Skupcie się na sprawach najbardziej dla Was istotnych.

 

Serce

Zapowiada się świetny czas na romanse i flirty. Wenus przygotowuje wiele okazji do spędzenia przyjemnych chwil w towarzystwie płci przeciwnej. A oprzeć się im będzie wyjątkowo trudno. Raki będące w stałym związku będą nęcone wieloma okazjami do skoku w bok. Warto im się oprzeć, bo druga strona nie ma do końca uczciwych wobec Was planów. Jeśli jednak ta druga osoba ma w stosunku do Was przyjazne plany to seks z nią przyniesie wiele niezapomnianych doznań, dzięki którymi możecie odkryć coś o sobie, co do tej pory nie wiedzieliście. Samotne Raki, które jednak nie odważą się na pierwszy krok będą musiały zadowolić się platoniczną miłością.

 

Dom i Otoczenie

Początek miesiąca to drobne sprzeczki w domu, których nie warto rozdmuchiwać nadmiernie. Nie rozpamiętuj dawnych ran czy pretensji. Czasu się nie cofnie a oni o ich dobrze pamiętają. Jeśli masz do kogoś żal, za coś co wydarzyło się niedawno i co nie zdążyliście sobie wyjaśnić, lepiej jest usiąść i przegadać ten temat, niż robić jakieś drobne aluzje czy docinki. One tylko spowodują eskalacje nieprzyjemnej atmosfery.  W życiu towarzyskim zaczniecie dużo lepiej dogadywać się z kobietami, które wiedzą czego chcą. Jeśli nie ma takich w Waszym towarzystwie to jest szansa jej poznania. To ona prawdopodobnie uskrzydli Raki do działania niezależnie od ich płci. Pokaże Wam Waszą prawdziwą wartość i że gwiazdy są osiągalne. Jeśli już zaczniecie sięgać po gwiazdy warto przemyśleć które są warte zachodu, bowiem wszystkich zebrać nie zdołacie. Ktoś spod znaku Ryby, Byka lub Wagi może się stać dla Was bliższych w kategoriach przyjaźni niż własna rodzina.

 

Życie zawodowe

Horoskop Rak, a raczej dla Raków w listopadzie zapowiada miłą atmosfera w pracy. Stworzycie ze swoim zespołem zgrany zespół w którym poczujecie się wreszcie na swoim miejscu. Niestety od połowy miesiąca atmosfera nieco się pogorszy. Raki dowiedzą się, że niektórzy nie są im do końca życzliwi i plotkują na Wasz temat. W pierwszych dniach listopada warto wstrzymać się z większymi wydatkami. Mogą się one okazać zbyteczne lub w późniejszym terminie możecie nabyć to samo dużo taniej. Podobna sytuacja będzie miała miejsce w ostatniej dekadzie miesiąca kiedy to niepotrzebna hojność z Waszej strony przysporzy Wam ujemne saldo na Waszym koncie. Co więcej jest duża szansa, że obdarujecie niewłaściwą osobę, która nie zasługuje na Waszą pomoc, a pominiecie  kogoś kto jej potrzebował. Dlatego zachowajcie ostrożność.

 

Autor.: Zespół Horoskop Media

15.10.2017

4.85/5 (46)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi