Horoskop Rak Lipiec

Rak

22.06-22.07

 

Serce

W połowie miesiąca serce samotnego Raka zabije mocniej. Sam się sobie zdziwisz, że tak szybko się zauroczyłeś i myślisz nawet o stałym związku. Tym bardziej, że jeszcze niedawno byłeś zagorzałym przeciwnikiem stabilizacji i małżeństwa. Z nieskrywaną przyjemnością przypatrywałeś się przecież perypetiom znajomych par i w duchu cieszyłeś się, że nigdy nie będziesz na ich miejscu. Tymczasem wygląda na to, że Twoja nowa znajomość może bardzo szybko przerodzić się w coś poważnego. Na horyzoncie miłość! Raki, które od wielu lat są w stałych związkach, muszą szykować się na ciężkie czasy. Na nic tu wakacyjna atmosfera. Na rozluźnienie i odpoczynek nie ma szans. Podczas urlopu okaże się, że jednak nie do końca jesteście dobrani jak w korcu maku. Na szczęście uda się wypracować porozumienie i do domu wrócicie już w lepszych nastrojach.

 

Dom i otoczenie

Przyjaciele bardzo Ci się teraz przydadzą. Będą prawdziwym balsamem na Twoją duszę. Jeśli zajdzie taka potrzeba rozśmieszą czy pocieszą. Z pewnością wyciągną Cię też na jakąś imprezę, na której na chwilę oderwiesz się od codziennych problemów i zapomnisz o utarczkach z rodziną. A ta bardzo da Ci się w tym miesiącu we znaki. Szykuj się na niezapowiedziane wizyty, krytykę, „dobre rady” i wtrącanie się w Twoje prywatne sprawy. Uwierz, że zechcesz choć na chwilę uwolnić się od wścibskich oczu bliskich. W głowie zacznie kołatać Ci pomysł na przeprowadzkę. Na razie jednak skończy się na wyjeździe na krótkie wakacje w jakieś zaciszne miejsce.

 

Życie zawodowe

Do tej pory nowe zadania, wyzwania i sytuacje podbramkowe raczej Cię przerażały. Całkowicie zmienisz jednak do tego podejście. Teraz nawet najtrudniejsza sprawa nie będzie Ci straszna. Planety Ci sprzyjają, dlatego z każdej zdarzenia wyjdziesz obronną ręką. Zdecydujesz się nawet na zainwestowanie pieniędzy. Z łatwością je do siebie przygarniesz. Z łatwością też przyjdzie Ci wydawanie pieniędzy, szczególnie tych które dopiero co zaoszczędziłeś. Tym bardziej wykorzystaj nadarzającą się szansę szybkiego dodatkowego zarobku. Pomoże Ci to załatać niedawno powstałe dziury w budżecie.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi