Horoskop Rak Kwiecień 2017

Rak

22.06 – 22.07

 

Raki w tym miesiącu poczują się silne i gotowe przezwyciężyć wszystkie stawiane im wyzwania. Zaczniesz działać zdecydowanie i bezkompromisowo, wiedząc czego oczekujesz. Raki zacząć tez mogą walkę o swoją pozycje w firmie. Jest to miesiąc w którym Raki czeka wytężona praca ale i nie będą narzekać na brak miłych chwil. Mimo iż do 8 kwietnia okaże się że część planów nie uda się zrealizować, to będziecie drogie Raki miały dużo powodów do samozadowolenia. Wasze pomysły na zmianę pracy wymagają od Was większej rozwagi. Warto przemyśleć czy zmiana firmy przyniesie coś pozytywnego i czy je to warte Waszego stresu jaki ma każdy w takim momencie swojego zawodowego życia. Po koniec miesiąca więcej czasu poświęćcie swoim znajomym. Pozwoli to Wam odreagować stres zawodowy plus czeka Was coś nieoczekiwanego. Więc warto poświęcić trochę czasu swoim przyjaciołom.

 

Serca

Przygody miłosne zejdą na drugi plan, bowiem poczujesz że nie warto tracić swojej energii i czasu na niezobowiązujące miłostki. Jest to czas w którym dojdziesz do wniosku że szczęście może przynieść Tobie tylko i wyłącznie wielka miłość i to jej jesteś gotowy poświecić siebie, energie i czas którego tak bardzo potrzebujesz ze względu na wzrost obowiązków rodzinnych. Dlatego też uda się Tobie ominąć anonse często bardzo atrakcyjnych panów lub pań, które nie mają w odniesieniu do Ciebie w pełni uczciwych zamiarów. Jeśli jednak nie uda się Tobie powstrzymać i wejdziesz w kolejną przygodą miłosną możesz mocno się na niej rozczarować i wyjść z niej nieco poturbowany. Raki będące w udanym związku nabiorą przekonania że są wybrańcami losu co tylko spotęguje ich troskę o swojego partnera. A partner nie powinien pozostawać  dłużny. Całe te szczęście może spowodować powiększenie się Waszego dwuosobowego miłosnego grona.

 

 

Dom i Otoczenie

Wasze życie rodzinne rozkwitnie jak mało kiedy. Będziecie w swoim otoczeniu czuć się jeszcze lepiej niż dotychczas. Twoi najbliżsi wesprą Was przy każdej okazji nie tylko radą, ale i czynem o ile będzie on potrzebny. Raki mogą spodziewać się odnowienia bliskich relacji z kimś z rodziny mieszkającym daleko od nich. Dawni przyjaciela zaczną się do Ciebie odzywać pytając o możliwość spotkania. Mimo  licznych zajęć, w tym zajęć zawodowych warto się z nimi spotkać. Staraj się jednak umawiać spotkania w drugiej połowie miesiąca kiedy to zacznie Wam dodatkowo sprzyjać Byk.

 

Życie zawodowe

Zaczniesz odczuwać potrzebę posiadania więcej. Zacznie Ci brakować więcej metrów mieszkania, lepszego samochodu czy zwyczajnie większej pensji. Staniesz się osoba gotową wiele poświecić by poprawić swój byt materialny. Możesz zacząć zbyt otwarcie mówić o swoich potrzebach, czym rozzłościsz swojego przełożonego, który finalnie może chcieć dać Tobie słowną reprymendę. Będzie to dla niego o tyle trudne, że równocześnie pod kątem wykonywanej pracy jak i jej jakości masz szansę zostać pracownikiem miesiąca. Postarasz się też umacniać swoje pozycję zawodową. Działaj jednak bardzo ostrożnie. Po zaognionej sytuacji z szefem warto nie zdradzać zbyt szerokiemu gronu swoich planów, bo konkurencja, również ta w postaci kolegów i koleżanek z pracy nie śpi i mogą oni zniweczyć Twoje plany.  Postaraj się jednak, żeby Twoje relacje ze współpracownikami układały się dobrze. Pamiętaj że Twoja ambicja i pracowitość to jedno, drugie to sympatia otaczających Ciebie ludzi. To w dużej mierze od nich zależy Twoja ocena wśród osób usytuowanych wyżej w hierarchii niż Ty.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi