Horoskop Rak Grudzień 2017

Horoskop Rak – Grudzień 2017

22.06-22.07

 

 

Serce

Niektórzy będą Cię postrzegać jako osobę, która wysoko zadziera nosa. Ci, którzy dobrze Cię znają, wiedzą, że to tylko poza. Za tą kurtyną niedostępności ukrywa się przecież wrażliwa osoba. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, co skrywasz w środku. Jeśli więc na kimś Ci zależy, warto spróbować się przemóc i pokazać co Ci w duszy gra. Pokaż tej osobie, że Ci na niej zależy, zrób pierwszy krok, daj znak do działania. W innym razie miłość może przemknąć Ci między palcami. Raki w długoletnich związkach powinny przygotować się na dość nerwowy czas. Pojawią się nieporozumienia, a kłótnie wybuchać będą w najmniej oczekiwanych momentach. Postaraj się słuchać partnera i czasem mu ustępować. Wypracujcie wspólny kompromis. Jeśli za każdym razem będziesz forsować swoje zdanie, tylko zaognisz sytuację. Na pewno nie pożałujesz takiej postawy. Święta spędzicie w zgodzie.

 

 

Dom i otoczenie

Raki posiadające dzieci muszą przygotować się na sporo wrażeń. Znasz powiedzenie „małe dzieci, mały kłopot, duże dzieci…” ? No właśnie, więc szykuj się, że zaczną przynosić uwagi ze szkoły albo gorsze stopnie. Mogą też zacząć zadawać niewygodne pytania czy wplączą się w podejrzane towarzystwo. Będziesz musiał poświęcić im sporo czasu i okazać zrozumienie. Nie próbuj karcić i rozkazywać, bo osiągniesz efekt przeciwny do zamierzonego. Wszystkie Raki mogą liczyć w święta na dużo czasu spędzanego wspólnie z bliskimi. Będziecie mieć wiele tematów do rozmów. Dziadkowie zasypią rodzinę opowieściami z dawnych lat. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o własnych korzeniach. Przyjaciele sprawią Ci niespodziankę i zagwarantują świetną zabawę podczas Sylwestra.

 

 

Życie zawodowe

Jeśli chcesz zostać zauważonym w pracy, musisz w końcu zebrać się na odwagę i postawić przełożonym. Oczywiście trzeba wyczuć odpowiedni moment i nie tupać nogą bez powodu, bo wtedy zostaniesz tylko wyśmiany. Jeśli poczujesz, że nadszedł czas wyjść przed szereg, zrób to z rozwagą, przemyśl każdy krok. Absolutnie nie próbuj nikogo rozstawiać po kątach. Bądź pewny siebie i pokaż, że wiesz czego chcesz, że znasz się na tym, co robisz. Dobrze zaplanowane działanie opłaci się i zyskasz uznanie wśród szefów i współpracowników. Będzie się to wiązać z dodatkowymi zadaniami, które od razu na Ciebie spadną. Dzięki dobroczynnemu działaniu rozsądnego Saturna nie zawalisz żadnego terminu i ze wszystkimi obowiązkami wyrobisz się w czasie. Młode, niedoświadczone Raki będą mogły liczyć na pomoc starszych kolegów po fachu. Nie odrzucaj tej pomocy i jak najwięcej wyciągaj z ich nauk na przyszłość. Pod koniec grudnia pojawi się szansa na dorobienie kilku groszy. Może się to jednak wiązać z poświęceniem sylwestrowej nocy na pracę.

 

Oto jest horoskop rak – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi