Horoskop Rak Czerwiec 2017

Rak

22.06-22.07

 

Serce

Zapragniesz równowagi w życiu prywatnym. Na razie odsuniesz myśli o namiętnych romansach i szalonych przygodach. Wolne Raki nie będą teraz szukać wrażeń, a wyciszenia. Jeśli nie masz teraz pary, nie szukaj nikogo na siłę. W innym wypadku uwikłasz się w intrygę, z której ciężko będzie się potem wyplątać. Z kolei osobniki w związkach za cel postawią sobie uszczęśliwienie partnera. Aby to zrobić, zadbaj o siebie. Nie rezygnuj z własnych planów, zainteresowań i marzeń. Jeśli Ty będziesz nieszczęśliwy, Twoja druga połówka również poczuje się źle. Napełnienie pozytywną energią oboje ruszyć do przodu, a Wasz związek rozkwitnie i jeszcze bardziej się umocni.

 

Dom i otoczenie

To najlepszy czas na rozwiązanie rodzinnych problemów. Będziesz energiczny i pewny swoich racji. Twoja zdecydowana postawa, utwierdzona pozycją Saturna, zwiastuje poprawę rodzinnych relacji. W najbliższym czasie nie masz co się obawiać konfliktów. Po prostu ich nie będzie. Ale trzeba będzie zaprowadzić pewną dyscyplinę i pilnować przestrzegania ustalonych zasad. Jeśli masz dzieci, pozwól im popełnić te kilka błędów, żeby nauczyły się pewnych spraw na własnej skórze. Te nauki nie pójdą na marne. Twoje życie towarzyskie nabierze rozmachu. Zrodzi się szansa na poznanie nowych ludzi i przeżycie ciekawej przygody. Z Twoim zdaniem zaczną liczyć nawet ci, którzy do tej pory sceptycznie podchodzili do Twojej wizji świata.

 

Życie zawodowe

Merkury przyniesie szansę na szybkie rozwiązanie spraw, które ciągną się już od dawna. Niektóre rzeczy mogą jednak wymknąć Ci się spod kontroli, nie wpadaj wtedy w panikę. To tylko chwilowa sytuacja. Gdy tylko wszystko się unormuje, sam stwierdzisz, że wyszło Ci to na dobre. Czasem to, co początkowo wydaje się być złe, okazuje się być sukcesem. Tak będzie i w tym przypadku. Trzymaj jednak rękę na pulsie. Jeśli stracisz czujność, ktoś może zaprzepaścić Twoje dotychczasowe starania. Może rozczarować Cię ktoś, w kim pokładałeś sporo nadziei.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi