Horoskop Panna ♍

Strona główna » Horoskop Panna ♍

Horoskop Panna ♍ – Czerwiec 2018

23.08 – 22.09

Panny marzące o urlopie powinny go wziąć w pierwszych trzech tygodniach czerwca. Wtedy to bowiem odpoczniecie dużo bardziej niż w kolejnych miesiącach wakacji. Jeśli jednak jest cień szansy na awans w pracy, decyzje wyjazdową warto odłożyć nieco na bok. W pracy staraj się pokazywać swoje mocne strony i udane projekty tak by budować wokół siebie pozytywny wydźwięk wśród szefostwa. Po 20 czerwca jest szansa, że samotne Panny poznają kogoś interesującego, kto oczaruje je swoja osobą. Niestety spotkacie też na swojej drodze osoby które niekoniecznie chcielibyście lub chciałybyście poznać.

 

Serce

Samotne kobiety spod znaku Panny mogą poczuć dużą potrzebę szukania partnera, niestety potrzeba ta może okazać się tak silna że lekko przytępi Wam zmysły zdroworozsądkowego podejścia do tego tematu. Panowie spod znaku Panny zacząć mogą gustować w typach Pań z wielkich korporacji, takich które wiedzą czego chcą i po co idą w życiu. Panny będące w związku zechcą dokonać jakiś radyklanych zmian, które naprawią coś co od dłuższego czasu szwankuje. Jeśli jednak próby naprawy relacji w związku się nie powiodą, mogą dojść do wniosku że najlepszym rozwiązaniem jest rozstanie. Decyzja ta będzie dla Was jednak bardzo kosztowna emocjonalnie, bowiem Panny to osoby które szukają kompromisów i starają się rozwiązywać wszelkie niesnaski w związku. Pamiętajcie jednak że czasami lepiej się rozstać i zacząć coś od nowa niż na siłę coś sklejać.

 

Dom i Otoczenie

Wasi najbliżsi odczują Wasze ogromne zaangażowanie w pracę. Nie tylko poczują się zaniedbywani ale mogą poczuć się odrzuceni jeśli zakomunikujecie im, że na wakacje jadą bez Was. Innym przykładem w którym praca weźmie górę nad Twoimi bliskimi to ktoś z Twojego otoczenia popadnie w małe kłopoty i poprosi Ciebie o pomoc. Okazać się może mu odmówisz zasłaniając się obowiązkami zawodowymi. pamiętaj że w przyszłości sytuacja może się odwrócić. Tłumaczenia w rodzinie, że praca jaką wykonujesz jest dla ich dobra nie będą ich przekonywać, wręcz przeciwnie – mogą tylko dodatkowo ich irytować. Z przyjaciółmi kontakty się tylko wzmocnią co będzie odreagowaniem od stresu w pracy i rosnących wymagań ze strony rodziny, która coraz to więcej czasu chciałaby z Wami spędzać. Mimo iż przyjaciele dobrze Wam życzą i dobrze czujesz się w ich towarzystwie warto jednak nieco przystopować relacje z nimi i czas ten poświęcić z rodziną.

 

Życie zawodowe

W kwestii finansowej – stabilnie. Brak jest na horyzoncie jakichś dodatkowych korzyści płynących z dodatkowej pracy, pensji czy premii.  Za to ilość pracy jaka będzie do wykonania jest ogromna. Niestety Twój szef nie będzie miał środków do tego żeby wynagrodzić Was za Wasz wysiłek i trud w tym miesiącu. Nagrodą będzie jego pamięć i wdzięczność. Niestety w niektórych przypadkach  wdzięczność ta przeminie równie szybko jak pojawi się na kalendarzu 1 lipca. W połowie miesiąca może pojawić się ktoś kto będzie próbował nadszarpnąć Twój autorytet robiąc z Ciebie ofiarę losu i osobę która nie do końca nadaję się do wykonywania swojej funkcji w organizacji. Skupcie się na pokazywaniu swoich mocnych strony, a finalnie pokażecie że racja jest po Waszej stronie.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Panna

 

4.89/5 (155)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi