Horoskop Panna Wrzesień

Panna

23.08-22.09

 

Serce

W pierwszej dekadzie września raczej będziesz zaaferowany życiem zawodowym i zarabianiem pieniędzy. Dopiero potem poczujesz wpływ rozkochanej Wenus. Staniesz się bardziej czuły i podatny na miłe słowa i gesty. Zamarzy Ci się trochę porandkować i poczuć bliskość drugiej osoby. Samotne Panny z pewnością spotkają teraz kogoś, kto będzie nadawał na tych samych falach. Jeśli z kolei jesteś w związku i czujesz, że powoli Wasza relacja się wypala, nie rezygnuj od razu. Daj sobie i partnerowi jeszcze trochę czasu. Być może pod wpływem Wenus ten związek uda się jeszcze uratować, a uczucia odżyją ze zdwojoną siłą. Warto jeszcze raz zawalczyć o miłość. Jeśli jednak zostaniesz zmuszony do podjęcia zdecydowanych kroków, zrób to dopiero po swoich urodzinach. Wtedy planety najbardziej będą Ci sprzyjać. Panny, które od lat żyją w parach, rozkwitną. Przeżyjesz wiele romantycznych i wzruszających chwil. Bardzo możliwe, że przyjdą one wraz z rocznicą ślubu.

 

Dom i otoczenie

Domator – to określenie ani trochę nie będzie teraz do Ciebie pasować. Pod wpływem Marsa będziesz chciał zrobić jak najwięcej dla siebie. Bojowo nastawiony wybierzesz się na siłownię, znajdziesz czas na jogging czy rower. Niektóre z Panien wciągnie jakiś nowy sport lub hobby wymagające sporo czasu i wysiłku. Młodsze osoby spod znaku Panny zapragną z kolei wyrwać się z przyjaciółmi w miasto i zaszaleć na imprezie. Wszystkie Panny zaczną doceniać wyjścia z domu i z chęcią będą spotykać się z przyjaciółmi i bliskimi. We własnym domu będziesz raczej gościem. Dopiero pod koniec września dopadnie Cię nostalgiczny nastrój. Zasiądziesz w fotelu i zaczniesz wspominać wydarzenia z przeszłości. Może będą to wspomnienia ostatnich wakacji, a może rodzinne spotkanie sprzed wielu lat. W każdym razie nie obędzie się bez albumów i przeglądania fotek.

 

Życie zawodowe

Początek miesiąca w pracy zacznie się dla Ciebie bardzo dobrze. Uda Ci się ze wszystkim wyrobić w terminie. Nie ominą Cię też pochwały za dobrze wykonane zadania. Będzie to także czas na zainwestowanie kilku groszy w dodatkowy biznes, o którym myślisz już od dawna. Nie wahaj się i ruszaj do działania. W innym razie okazja przejdzie Ci koło nosa. Młode Panny, które dopiero skończyły studia lub poszukują stałej pracy, powinny bardziej się postarać. Nie wybrzydzaj w ofertach. Na razie ważne jest, by się gdzieś zaczepić. Wpadnie Ci w oko kilka ciekawych ogłoszeń o pracę. Warto wysłać tam swoje CV. Najpierw jednak je dopracuj. Niestety w drugiej połowie września pracowitość i zaangażowanie w sprawy firmowe nie będą już szły w parze z zawodowymi sukcesami. Dotyczy to przede wszystkim Panien urodzonych w sierpniu. Przygotuj się, że czasami będzie pod górkę. I to bardzo… Nie załamuj się jednak i z ambicją wykonuj wszystkie powierzone Ci zadania. W końcu los się odwróci.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi