Horoskop Panna Styczeń

Panna

23.08 – 22.09

Serce

Już na początku stycznia emocje sięgną zenitu. Niestety nie zawsze będą to pozytywne uczucia. Panny w związkach cieszyć będą się zainteresowaniem swojej drugiej połówki i rozkwitem życia erotycznego. Tam gdzie namiętność czasem pojawia się jednak zazdrość. Pannom mogą nie spodobać się uprzejmości partnera wymieniane z płcią przeciwną poznaną na przykład na balu karnawałowym. Postaraj się nie robić scen. W większości przypadków Twoja podejrzliwość wobec partnera czy tych nowopoznanych osób będzie nieuzasadniona. Na baczności powinny się mieć jednak Panny urodzone po 18 września. Zaskoczone rozwojem wypadków mogą być samotni spod znaku Panny. Na początku roku Wenus o Tonie nie zapomni. Zaskoczyć może Cię miłość od pierwszego wejrzenia albo przynajmniej głębokie zauroczenie. Niewykluczone, że poznasz kogoś ciekawego podczas wyjścia ze znajomymi lub w czasie zwykłych zakupów. Panno bądź czujna, bo planety szykują styczeń pełen uniesień. Nie skreślaj osoby, z którą znajomość rozpocznie się od spięcia czy większej kłótni. Złe emocje mogą przerodzić się w coś naprawdę pięknego. Jeśli jednak poznasz kogoś między 23 a 25 stycznia wystrzegaj się go jak ognia.

 

Dom i otoczenie

Na początku roku w domu zapanuje mały rozgardiasz. Możesz utknąć w stosie naczyń czy ubrań do wyprasowania. Natłok domowych obowiązków może lekko Cię przytłoczyć. Poczujesz brak sił i motywacji do opanowania całego bałaganu. Panny posiadające dzieci nie będą mogły liczyć na ich pomoc w tej kwestii. Na szczęście chwilę wytchnienia zafundują Ci przyjaciele. Jeśli tylko nadarzy się okazja na wyjście z domu, nie zastanawiają się i śmiało baw się w ich towarzystwie. Panny, które tradycyjnie wybierają się na coroczny zjazd rodzinny, powinny przygotować się na to, że tym razem bliscy zjadą się do nich. Zrób wszystko, by czuli się u Ciebie jak najlepiej. W ten sposób unikniesz kąśliwych komentarzy ze strony bardziej wścibskich krewnych, jednocześnie pozwolisz wszystkim wrócić do domów z pozytywnymi wrażeniami. Zbierz się w sobie, przywołaj uśmiech na twarzy i bądź prawdziwym gospodarzem domu. Wszystkie Panny powinny uważać na bliskich i znajomych, którzy lubią plotkować. Ktoś może zaskoczyć Cię niemiłymi wieściami, które na szczęście okażą się być nieprawdą. Wcześniej jednak nieźle napsują Ci nerwów.

 

Życie zawodowe

W pracy szykują się konflikty. Mało kto będzie w stanie z Tobą wytrzymać. Humor nie będzie Ci dopisywał co sprawi, że i atmosfera w pracy będzie grobowa. Postaraj się wykrzesać z siebie resztki optymizmu, bo inaczej nie wróżymy sukcesów. Jeśli dotychczasowa praca Cię przytłacza może warto zastanowić się nad jej zmianą? Najlepszym momentem na takie decyzje będzie druga dekada stycznia. Jeśli tylko wpadnie Ci w oko ciekawa oferta, nie zastanawiaj się długo i aplikuj. Panny prowadzące własną działalność powinny postawić na dokształcanie się. W nowym roku zmianie ulegnie wiele kwestii prawnych. Warto się tym zainteresować, by za kilka miesięcy nie zaskoczyły Cię problemy związane z prowadzeniem firmy. Młodsze Panny niech również pomyślą o swojej edukacji. Jeśli jeszcze się uczysz, przyłóż się, bo niedługo czekają Cię kolejne sprawdziany i egzaminy. Na pewno nie będzie łatwo. Z kolei Panny, które już zakończyły edukację i poszukują pracy, także powinny pomyśleć o kursach doszkalających. W ten sposób na pewno zwiększysz swoje szanse na rynku pracy.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi