Horoskop Panna Styczeń 2017

Panna

23.08 – 22.09

W tym miesiącu na początku roku ostrożnie podchodź do wszystkich zobowiązań jakie na siebie nałożysz. W tym na wszelkie umowy, uzgodnienia czy nawet nieformalne obietnice. Mimo że zazwyczaj czytasz dokumenty od deski do deski tak że nic nie umknie Twojej uwadze jednak Merkuty może spowodować że coś Tobie umknie. Dopiero od połowy stycznia może zacząć przyjmować zobowiązania  bowiem Twoja wrodzona bystrość umysłu powróci do naturalnego stanu. Wtedy to możesz spokojnie zacząć podejmować decyzje czy wszelkiego rodzaju zobowiązania. Co więcej zacznie Tobie sprzyjać szczęście które dopomoże Tobie w ich realizacji

Serce

Uwaga nie wycofuj się gdy druga osoba, którą zaczęłaś do siebie dopuszczać, już się zaangażowała. Przez swoją skłonność do analizowania swoich uczuć możesz być o krok do zaprzepaszczenia to co przyniósł Tobie los i prawdziwa miłość umknie Tobie przed nosem. Przestań się obawiać i zaufaj sercu. Ono najlepiej Tobie podpowiada co zrobić. Samotnym Pannom może spodobać się życie jako singiel, jednak po 20 stycznia może pojawić się ktoś dla kogo stracicie głowę. Szczęśliwie w samą porę powróci do Ciebie zdrowy rozsądek i stwierdzisz że ładne oczy czy nogi to nie wszystko żeby spędzić z nim lub nią całe życie. Panny w związkach mają szansę odkryć u partnera coś nowego, czego do tej pory nie zauważały, co pozytywnie je zaskoczy. Wystarczy tylko głębiej spojrzeć w swojego partnera.

 

Dom i Otoczenie

Jeśli ciągle sen z powiek znika Tobie bowiem ciągle martwisz się o swoich bliskich, teraz nadejdzie ukojenie Twoich nerwów. Przestaniesz się nimi tak zamartwiać bowiem trapiący Cię kłopot – zniknie lub zauważysz że to sama droga Panno stworzyłaś sobie ten kłopot w swojej głowie. Postanowisz cieszyć się każdą chwilą w otoczeniu rodziny i bliskich. Twoje życie towarzyskie powinno rozkwitnąć pod koniec miesiąca. W tym okresie zaczniesz otaczać się ludźmi Tobie życzliwymi i bezinteresownymi. Co więcej masz szanse na wyjaśnienie dawnych nieporozumień.

 

Życie zawodowe

Panno w pracy nie będziesz chciała pozwolić sobie nawet na najmniejsze niedociągnięcia. Uważaj jednak bowiem początek miesiąca to okres, w którym mimo Twojej  wrodzonej dokładności możesz przeoczyć istotne zapisy. Będziesz w tym miesiącu mieć mnóstwo pomysłów i będziesz chciała je realizować. Poczekaj jednak z nimi do połowy miesiąca, kiedy to szczęście będzie Tobie wyjątkowo sprzyjać. Szef może powierzyć Tobie nadzór nad jakąś sprawą lub projektem. Będziesz zmogła się wreszcie wykazać. Jednak w ostatnie dni stycznia nie podejmuj ważnych decyzji, bowiem z pozoru sytuacja która wydaje się być pewną może przysporzyć Tobie niemało problemów.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi