Horoskop Panna Sierpień

Panna

23.08 – 22.09

W tym miesiącu poszczęści się Pannom pracującym samodzielnie w domu. Również Panny pracujące w zawodach medycznych, terapeutycznych czy naukowych mogą liczyć na ciekawe propozycje zawodowe. Gorzej będą miały Panny pracujące zespołowo. Co do zasady, poza wspomnianymi zawodami Pannom warunki zawodowe mogą się nieco pogorszyć. Co więcej warto zainteresować się swoim samopoczuciem i zdrowiem psychicznym. Możecie odczuć chwile zwątpienia i melancholii. Szczęśliwie Wasza intuicja pomoże Wam wyjść z tarapatów. Warto by Panny w tym miesiącu unikały stosowania wszelkich używek. Raz ze będą one Wam teraz bardziej szkodzić, dwa mogą przysporzyć kłopotów życiowych.

 

Serce

Panny urodzone w drugiej połowie września mogą liczyć na to iż będą promieniować swoim urokiem osobistym w towarzystwie. W tym miesiącu będziecie bardziej skłonne do okazywania uczuć swojemu Partnerowi. Jest szansa na poprawę finansową oraz będziecie miały powody do dumy ze swojego partnera. Panny będące singlami, mogą stracić swój wrodzony instynkt i rozsądek za sprawą nowo poznanej osoby. Panny nie mające większych doświadczeń sercowych powinny uważać i unikać wiązania się z osobą mającą już jakieś zobowiązania. Pannom urodzonym w sierpniu i do połowy września nie szykują się większe zmiany sercowe. Będzie to czas w którym możecie stanąć się trochę leniwe. Panny w stałych związkach wraz z partnerem poświęcą się planowaniu rozwoju ich dzieci. Panny z sierpnia, muszą zwrócić uwagę na sprawy związane z finansami i mieszkaniami. Może jakiś spadek? Niestety będziecie musiały bić się o swoje co zakończyć się może sprawą sądową. Panny które są w związku mogą w tych kwestiach liczyć na pomoc partnera.

 

Dom i Otocznie

Niektóre Panny dopiero w sierpniu zaczną planować wakacyjne wyjazdy. Warto zwrócić uwagę na miejsca spokojne, które pozwolą Tobie zregenerować siły i odpocząć psychicznie.  W tym miesiącu ekscesy czy upojne imprezy nie są dla Was wskazane.  Panny urodzone w sierpniu mogą  chwilami czuć się zmęczone przedłużającymi się remontami. Pamiętaj jednak że są one często wynikiem Twojej pedantyczności, jednak wynik końcowy zachwyci każdego z Twoich bliskich. Mimo iż mowa jest o sierpniu to dopadnie Was domatorskie nastawienie. Sprzyjać temu będzie to iż poczujecie odnowę  Waszych manualnych umiejętności. Dłubanie, sklejanie, szydełkowanie, majstrowanie przy szafie i inne wszelkie naprawy staną się Waszą domeną. Mniej chętnie jednak będzie chodzić na miasto czy brać udział w towarzyskich spotkaniach. Chętniej natomiast zagościcie w kameralnym otoczeniu. Pannom wolnym Panom, mającym wybraną dziewczynę, sugerujemy pomyśleć nad napisaniem listu. W miesiącu bowiem Wasze myśli bezbłędnie przelane zostaną na papier wzbudzając tym samym zachwyt u płci przeciwnej.

 

Życie zawodowe

W tym miesiącu za sprawą Merkurego zapowiada się że dostaniecie sporo ciekawych propozycji zawodowych. Panny będą w świetnej formie intelektualnej, niestety nie do wykonywania obowiązków zawodowych, tylko do własnego rozwoju i nauki. Jeśli przed Wami jest jakiś egzamin do zdania – powinniście zdać go bez większego problemu. Wasze poszukiwanie możliwości nauki czegoś nowego może przełożyć się w wysłanie Was przez szefa na jakies szkolenie lub delegacje połączona z konferencją. Panny wrześniowe powinny pochylić się nad finansami. Szczególnie dotyczy to osób urodzonych między 17 a 20 września. W ich życiu mogą się pojawić duże nieoczekiwane wydatki, stąd warto oszczędzać od pierwszych dni sierpnia. Unikajcie też zatargów i konfliktów. Uran w opozycji do Marsa może narazić Was na bardzo poważne szkody. Szczęśliwie możecie liczyć na pomoc znajomych którzy wyciągną Wam pomocną rękę, dzięki czemu jest szansa na wyjście z tych tarapatów bez większego uszczerbku. Panny w pierwszej połowy września mogą liczyć się z tym, iż w pracy ktoś celowo będzie obniżał wartość Waszej pracy. Może dojść do sytuacji w której wręcz ktoś będzie rozpowiadał plotki na Wasz temat. Szczęśliwie czuwa nad Wami, bo ktoś Wam bardzo życzliwy,  pomoże dostrzec Twoje pomysły i pracę Twojemu szefowi.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi