Horoskop Panna Październik

Panna

23.08-22.09

 

Serce

Na Twoje życie uczuciowe spory wpływ w tym miesiącu będzie miała Wenus. Przychylicie sobie z ukochanym nieba. Zapanuje między Wami obopólna zgoda. Wszelkie kłótnie i problemy zejdą na drugi plan. Dojdziecie do wniosku, że Wasze życie erotyczne ogarnęła rutyna, dlatego postanowicie wprowadzić do łóżka nieco pikanterii. Samotne Panny otrzymają wiele zaproszeń na randki, z których powinny skorzystać, nawet jeśli nie są przekonane co do amanta. Może nie znajdziesz miłości na całe życie, ale na pewno miło spędzisz czas.

 

Dom i otoczenie

W domu zapanuje nieład. Wiodącą planetą w sprawach domowych będzie Mars. Przyniesie to kilka niemiłych sytuacji. Na szczęście Panna upojona miłością upora się ze wszystkimi przeciwnościami losu. Pamiętaj, że krzykiem nic nie załatwisz. Uratuje Cię spokój. Zamiast się złościć wyjdź z partnerem na spacer albo spotkaj się z przyjaciółmi. Jeżeli wyczekujesz wiadomości od znajomego z dawnych lat, już niedługo się do Ciebie odezwie.

 

Życie zawodowe

Niestety w tym miesiącu niewiele uda Ci się zaoszczędzić. Musisz pilnować finansów i skończyć z rozrzutnością. Tym bardziej, że w pracy jest dość nieciekawie. Stąpasz po cienkiej linii. W połowie miesiąca szef przydzieli Ci ważne zadanie. Od jego wykonania zależeć będzie Twoja pozycja w firmie. W razie wątpliwości zdaj się na własną intuicję. Ona przecież nigdy Cię nie zawodzi. Potrzebne będzie nieco odwagi i… bezwzględności. Nie bój się rywali.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi