Horoskop Panna Marzec 2017

Panna

23.08-22.09

 

Serce

W marcu Panny skupią się przede wszystkim na pracy, dlatego czasu zabraknie na pielęgnowanie życia uczuciowego. Samotni nie będą zaprzątać sobie głowy poszukiwaniami drugiej połówki, spotkaniami i randkowaniem. Również Panny w związkach nieco zaniedbają partnera, który może mieć o to słuszne pretensje. Dopiero pod koniec miesiąca zwolnisz tempo i przypomnisz sobie o życiu prywatnym. Temperatura uczuć wśród zakochanych par wzrośnie. Panny staną się bardzo czułe i zaangażowane w związek. Twój partner doceni tę pozytywną zmianę, co odczujesz m.in. w łóżku. Panny, które mogą sobie na to teraz pozwolić, powinny wyjechać z partnerem z dala od codziennego zgiełku. To nie musi być długi wyjazd, wystarczy nawet weekendowy wypad za miasto. Skorzystaj z okazji i pobądź ze swoją drugą połówką sam na sam. Nawet jeśli zdarzą się sytuacje konfliktowe, szybko wyjdziecie z impasu.

 

Dom i otoczenie

Początkowo praca nieco odciągnie Cię od spraw rodzinnych. Jeśli już jednak zaangażujesz się w domowe sprawunki, zrobisz to na sto procent. Wprowadzenie porządku w domu uda się przede wszystkim Pannom urodzonym we wrześniu. Jest jednak warunek – spróbuj być bardziej tolerancyjny wobec bliskich. Wszystkie trudne decyzje, które mogą zakłócić rodzinną atmosferę, postaraj się podjąć w drugiej połowie marca. Dzięki wpływowi Merkurego będziesz mieć wtedy większą siłę przebicia, nikt nie spróbuje wejść Ci w drogę. Łatwiej będzie o jednomyślność wśród bliskich. Również w drugiej połowie miesiąca szykują się ciekawe spotkania. Młodsze Panny przede wszystkim postawią na zabawę z przyjaciółmi. Z kolei starsze pokolenie Panien znajdzie czas dla krewnych – zarówno tych bliższych jak i tych dalszych. Prawdopodobnie będziesz mieć parę spraw do omówienia z rodziną.

 

Życie zawodowe

Marzec będzie dla Ciebie bardzo pracowitym miesiącem. W dużej mierze poświęcisz się życiu zawodowemu. Dzięki sporemu zaangażowaniu zrobisz postępy w pracy. Będziesz działać wprawnie i skutecznie. Dzięki wpływowi Marsa w pierwszej dekadzie marca bardziej uwierzysz we własne siły, nie zawahasz się w najtrudniejszych sytuacjach i zaliczysz kilka mniejszych i większych sukcesów. Niektóre Panny będą musiały nieco się doszkolić. Jeśli poświęcisz trochę czasu na zdobycie dodatkowej wiedzy, zabłyśniesz w pracy. W dniu urodzin będziesz błyszczeć na tle grupy. Bardzo możliwe, że zostanie tak na dłużej. Jeżeli szukasz pracy, nie wybrzydzaj i pojawiaj się na wszystkich umówionych rozmowach rekrutacyjnych. W czasie każdego spotkania staraj się uwypuklić swoje zalety. Pamiętaj jednak, by nie koloryzować. Każde najmniejsze kłamstewko i niedomówienie zostanie zapisane na Twoją niekorzyść. Pod koniec miesiąca mogą dopaść Cię kłopoty finansowe. Mimo kryzysu dasz sobie radę. Na świetny pomysł, jak wyjść z trudnej sytuacji, wpadną przede wszystkim Panny z sierpnia.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi