Horoskop Panna Maj

Strona główna » Horoskop Panna ♍

Horoskop Panna ♍ – Maj 2018

23.08 – 22.09

Maj to dla Panny okres w którym może liczyć na zagraniczne wyjazdy wypoczynkowe, zarobieniu większych pieniędzy lub zwyczajnie pojawi się szansa na awans. Jest to okres w którym Panny mogą poczuć potrzebę zainwestowania swoich wolnych środków w ziemię lub działki nad wodą. Istotne, że jeśli planujecie urlop w maju to zróbcie to w pierwszej połowie maja. Od 15 maja warto bowiem skupić się na pracy. Pod koniec maja jest duża szansa na to, że poznacie kogoś kto wskaże Pannom nową drogę w życiu.

 

Serce

Szukając partnera lub partnerki, nie kierujcie się prostą kalkulacją korzyści i strat. Dajcie ponieść się swojemu uczuciu. Panny będące w związku niech pamiętają, że partnerstwo to nie jest wzajemne rywalizowanie tylko wspólne pokonywanie przeciwności losu. Panny w sformalizowanych związkach czeka renesans uczuć. Partner lub partnerka zacznie Was mile zaskakiwać, dzięki czemu nie będzie się nudzić. Uważajcie pod koniec miesiąca – wtedy jedno z Was nieco przesadzi i może urazić drugą połówkę co finalnie skończy się małą kłotnią.

 

Dom i  Otoczenie

Ktoś bardzo bliski z Twojego otoczenia, kto była dla Ciebie zawsze autorytetem w maju będzie miał na Ciebie większy niż zwykle pozytywny wpływ. Odkryjesz w niej cechę o której nie wiedzieliście. Będzie to jego pełne zaangażowanie w rzeczy które robi, co Wam imponuje. Panny w stałych i sformalizowanych związkach przekonają się ponownie, że Waszym najlepszym przyjacielem jest Wasza druga połówka. Niemniej nadal będą Was fascynować ludzie cechujący się odwagą, energią i otwartością. Warto do nich się nieco zbliżyć, niech ich energia i optymizm wpłynie też na Wasze postrzeganie świata.

Życie Zawodowe

W tym miesiącu będziecie czuć potrzebę zarobku dużych pieniędzy przy minimalnym wysiłku. U niektórych Panien jest szansa na spory zarobek, ale to głównie za sprawą spadku, darowizny lub małżeństwa. Panny, którym uda się powiększyć swój stan posiadania, zachcą z pewnością dobrze tą nadwyżkę spożytkować. Może to być domem letniskowy, działeczka lub będzie to zakup stricte inwestycyjny – jakaś ziemia pod miastem. Niestety w pracy może dotknąć Was spora przykrość. Ktoś pomówi Was, co pokomplikuje Wam nieco relacje z otoczeniem. Ważne byście drogie Panny zachowały zimną krew i na spokojnie podeszły to tego problemu. Z czasem ludzie przekonają się że to co ktoś o Was powiedział nie jest prawdą, a Wy dowiecie się kto rozsiał negatywne plotki o Was.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Panna Maj

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi