Horoskop Panna Maj 2017

Panna

23.08-22.09

 

Serce

W miłości rządzić będzie wojowniczy Mars. Nie oznacza to jednak iskier namiętności, a raczej sporo awantur i konfliktów. Powodów do sprzeczek mniejszych i większych będzie naprawdę wiele. Denerwować będą Cię najmniejsze drobiazgi. W niektórych związkach dojdzie do tego, że nawet sama obecność partnera będzie irytować już i tak rozdrażnione Panny. Postaraj się ochłonąć w samotności. Prawdopodobnie dojdziesz wtedy do wniosku, że nikt nie jest idealny. Również Twój partner nie jest doskonały w każdej kwestii, ale kochasz go za wiele małych rzeczy. Panny, które poszukują swojej drugiej połówki, wciąż jeszcze skazane będą na samotność. Patrzysz na świat bardzo trzeźwo. To Twój błąd. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, wrzuć na luz, a wtedy może w końcu coś się zadzieje. Nie martw się, nie wydarzy się przecież nic, czego sama byś nie chciała droga Panno. Ty i tak masz wszystko pod kontrolą.

 

Dom i otoczenie

Zarówno kobiety jak i mężczyźni spod znaku Panny w najbliższym czasie zdecydowanie lepiej dogadywać będą się z męską częścią rodziny i znajomych. Panie będą raczej irytować Cię swoim zachowaniem. Zaskoczy Cię pewna rodzinna sytuacja. Na światło dzienne wyjdą plany snute przez kilku krewnych, które nie przypadną Ci do gustu. Początkowo trudno będzie Ci zaakceptować podjęta przez nich decyzję. Ostatecznie jednak przemyślisz sprawę i uznasz, że nic Ci do tego, dopóki rzecz nie dotyczy bezpośrednio Ciebie. Nawet jeśli coś wyda Ci się niedorzeczne, ugryź się w język i zachowaj uwagi dla siebie. Po co prowokować awanturę. Wystarczy, że w związku równie się teraz dzieje między Tobą a partnerem.

 

Życie zawodowe

Pieniądze z nieba na pewno nie spadną. Musisz zabrać się mocno do roboty, jeśli chcesz odczuć przypływ gotówki w portfelu. Na brak zajęć na pewno nie będziesz narzekać. Skoncentruj się i podziel sobie obowiązki. Jeśli nie zaplanujesz porządnie pracy, możesz się pogubić i długo nie wyjść z chaosu, który sam sobie zgotowałeś. Nie trać czasu i zakasaj rękawy do roboty. Z większością spraw będziesz musiał poradzić sobie sam. Jeśli jednak uznasz, że masz na głowie zbyt wiele, nie bój się poprosić o pomoc współpracowników. Twoje ego na tym nie ucierpi, a praca pójdzie choć trochę lżej. Ogólnie z Twoimi finansami nie będzie najgorzej. Nie ma co się obawiać nieprzewidzianych wydatków – takowych nie będzie. Niech Cię jednak nie kusi wydawanie na zachcianki. Pensja może tego nie pokryć i wpadniesz w długi.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi