Horoskop Panna Luty 2017

Panna

23.08 – 22.09

 

Serce

Wszystkie znaki na niebie sugerują by Panny w lutym zaprzestały na silę uszczęśliwiania swojego partnera lub partnerki. Warto byście nie zmuszały go lub ja na siłę do zrobienia czegoś co w Waszej opinii będzie dla niego dobre lub przysporzy mu miłych chwil. Zamiast tego zacznijcie się bardziej troszczyć o siebie. Zacznijcie robić to co jest Wam mile i potrzebne. Może jest coś o czym marzyliście / marzyłyście a na co ciągle brakowało czasu lub pieniędzy? Teraz jest najlepszy czas na realizacje właśnie tych planów. Panny będące singlami mogą zderzyć się z negatywną reakcję swojego otoczenia odnośnie wyboru drugiej połówki. Warto byście nie zwracali na to zbytniej uwagi. Pamiętajcie że to Wam ma być dobrze. Co ciekawe jeśli finalnie się rozstaniecie też nie zachwyci to Twoich najbliższych. Też możesz usłyszeć jakieś zarzuty. Ostatnie dni miesiąca to okres w którym poznacie bliskość jakiej do tej pory nie znałyście.

 

Dom i Otoczenie

Luty to okres wyjątkowo rodzinny dla Panien. W szczególności dla tych urodzonych w sierpniu. Rodzina zapewni Wam bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Ważne byście potrafiły przyjmować ich pomoc, nawet jeśli stanie się ona zbyteczna. Pamiętajcie robią to oni z czystych pobudek i szczerości serca. Jest szansa na poznanie nowej osoby, która może stać się Wam bardzo bliska. I nie jest tu jasno określone czy będzie to osoba przeciwnej czy tej samej płci. Koniec miesiąca to okres w którym może dość do małych nieporozumień, bo przecież moi najbliżsi nie chwalą mnie tak jak tego oczekuje. Warto by osoby urodzone w znaku Panny stonowały trochę swoje oczekiwania.

 

Życie Zawodowe

Miesiąc bardzo pracowity. Szczęśliwie wszystko podomykacie z należytą starannością. W pracy może dojść do konfliktu między dwoma osobami z którymi pracujesz. Prawdopodobnie racje przyznasz osobie która ją ma a nie temu kogo bardziej lubisz. Narazisz się tym samym na stratę jego zaufania. Pamiętajcie by w tych chwilach być zgodnym z samym sobą. Druga połowa lutego to moment w którym otrzymacie od szefa dodatkowy projekt lub zadanie. Nie będzie ono łatwe, ale i tak go zrealizujecie. Uważajcie na wewnętrzną konkurencję. Czeka ona na wasze potknięcie. Jeśli macie nowego szefa, uważajcie na Wasze relacje. Nie jest to tym, jak został oceniony na podstawie pierwszego wrażenia.  W tym miesiącu jest szansa na jakąś niedużą wygraną, dlatego warto zagrać w jakiejś loterii, losowaniu czy może spróbować zapisać się do teleturnieju. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą ważne żeby nie zapinały o marketingu. W dniach miedzy 2 a 15 lutego macie szansę przechytrzyć konkurencję co będzie przyczółkiem do rozwoju biznesu. Tylko działaj ostrożnie, żeby pierwszy sukces nie zasłonił prawidłowej oceny rzeczywistości.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi