Horoskop Panna Listopad

Horoskop Panna – Listopad 2017

23.08 – 22.09horoskop panna

 

Słońce przebywa w przyjaznym Pannom znaku Skorpiona więc większość spraw ułoży się Wam znakomicie. W listopadzie powinien wszystkim Pannom dopisać dobry nastrój, sytuacji stresujących powinno być jak na lekarstwo, nawet wrogie Wam osoby odpuszczą. Działać będziecie rozważnie przez co sporo osiągnięcie. Możecie liczyć na pomoc ze strony osób starszych lub bardziej doświadczonych, z czego warto skorzystać. Dopisze twórcze podejście do kłopotów dzieli czemu uda się je rozwiązać bez większego problemu.

 

Serce

Panny, które właśnie leczą rany po nieudanym związku ważne by nie wdawały się w kolejne romanse i unikały kolejnych sercowych uniesień. Ten związek nie uleczy Waszych ran. Potrzebujecie teraz spokoju i wyciszenia. Nie oznacza to że Panny mają wyzbyć się uczuć. Chodzi o to, że na chwile obecną Panny poza bólem nie mają wiele do zaoferowania nowemu partnerowi / partnerce. Szkoda krzywdzić innych. Skorzystajcie z pomocy oferowanej przez Waszych przyjaciół. Pomogą oni Wam dość do siebie i wprowadzą Was w nowe grupy osób. Samotne Panny w ostatniej dekadzie miesiąca mogą liczyć na względy płci przeciwnej, poznanej podczas jakiegoś wspólnego wyjścia na miasto. Panny będące w stałym związku mogą zacząć wymagać od swoich partnerów więcej zaangażowania ze strony partnera / partnerki w życiu codziennym oraz w alkowie.

 

Dom i Otoczenie

Od samego początku listopada Panny mogą liczyć na miłą atmosferę rodzinną w domu. Konflikty nie  powinny pojawić się w rodzinie. Całość pozytywnych emocji powinna wzbudzić w Pannach chęć zapraszania znajomych celem organizowania z nimi pogawędek. Nie będziecie też stronić od bardziej hucznych imprez podczas których możecie odkryć u swoich znajomych inne ich oblicze – to dużo bardziej zabawowe. Możecie liczyć  na odwiedziny Waszej rodziny. Niewykluczona obecność w Waszym domu dalszych krewnych. Całość rodzinnych spotkań przysporzy Wam bardzo dużo miłych chwil i wspomnień.

 

Życie Zawodowe

Zgodnie z horoskop panna w pracy nie powinny pojawić się większe problemy. Jedyne na co należy uważać to na samych siebie. Nie skupiajcie się zbytnio na drobiazgach, bowiem to one mogą doprowadzić do konfliktów z szefem. W listopadzie jeśli macie jakieś kłopoty z którymi Panny nie były pewne czy uda im się uporać, mogą same siebie zaskoczyć tam jak szybko kłopot zostanie rozwiązany. Ostatnia dekada listopada to wzrost Waszej przebojowości i pomysłowości co warto wykorzystać w Waszym życiu zawodowym. Finanse – tu może okazać się, że Wasze inwestycje właśnie na koniec miesiąca przyniosą Wam spory zysk. Mowa tu o inwestycjach takich jak.: akcje, obligacje czy forex.

4.88/5 (56)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi