Horoskop Panna Lipiec

Panna

23.08-22.09

 

Serce

Do tej pory status singla w ogóle Ci nie przeszkadzał. Nawet podobał Ci się ten stan i bardzo go sobie chwaliłeś. W następnych tygodniach samotność zacznie Ci jednak nieco doskwierać. Szczególnie, gdy przyjdzie Ci pójść na wesele znajomych bez pary. Nie będziesz nawet kryć się z zazdrością wobec tych, którzy znaleźli swoje drugie połówki. Zaczniesz desperacko szukać potencjalnego partnera dla siebie. Odezwiesz się nawet do swoich byłych. Po spotkaniu z jednym z nich, poczujesz się, że stara miłość nie rdzewieje. Zanim jednak postanowisz odnowić tę znajomość, zastanów się czy aby uczucia nie wróciły jedynie na chwilę i wszystko to jest zwykłą ułudą. Panny w stałych związkach nie muszą się o nic martwić. Nawet po poważnej wymianie zdań, pogodzisz się z partnerem bez trudu. Bardzo się kochacie i tylko to się liczy. Pielęgnuj ten związek.

 

Dom i otoczenie

Atmosfera może być daleka od ideału. Pod wpływem Plutona będziesz patrzeć na wszystko dużo bardziej krytycznie. Nie przepuścisz okazji, by wytknąć błędy najbliższym i ostro krytykować ich zachowania. Najmniejszy błąd nie przemknie Twojemu wprawnemu oku. To samo tyczy się przyjaciół i znajomych. Zweryfikujesz wiele swoich przyjaźni. Przypadkiem dowiesz się, że bliska Twemu sercu osoba, wcale nie ma o Tobie najlepszego zdania. Nie będzie to miłe. Na szczęście wokół Ciebie jest jeszcze wiele innych życzliwych Tobie osób. Zadbaj o wypoczynek – również ten aktywny. Świeże powietrze i endorfiny pomogą Ci doładować akumulatory.

 

Życie zawodowe

Kariera stoi przed Toba otworem. Niech nikt nawet nie myśli o tym, by stanąć Ci na drodze. By osiągnąć sukces wykorzystasz każdą sposobność. Choć nikt nie będzie zmuszał Cię do pracy po godzinach, z chęcią zostaniesz w pracy do późna. Zaangażujesz się w nowe projekty, które totalnie pochłoną Twój czas. Nabierzesz też większej pewności siebie, co pozwoli Ci osiągnąć ustalone cele. Na razie jednak praca nie przełoży się na finanse. Za nim postanowisz wydać krocie na kolejne zakupy, zastanów się czy jest Ci to absolutnie niezbędne do życia. Trzymaj portfel w kieszeni i w tym miesiącu szczególnie pilnuj gotówki.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi