Horoskop Panna Kwiecień 2017

Panna

23.08 – 22.09

 

W pierwszych dniach miesiąca czeka Ciebie dużo nużącej i powtarzającej pracy, która nie będzie Tobie dawać satysfakcji. Polegać one będzie na poprawianiu drobnych aczkolwiek kłopotliwych błędów, które niekoniecznie są wynikiem Twojego zaniechania. Po 12 kwietnia, gdy Merkury pojawi się na widnokręgu Twojego znaku ponownie powrócisz do dobrej kondycji. Wszystko zacznie się układać i poczujesz, że Twoje życie jest na dobrej drodze zgodnie z Twoim planem. Panny staną się radosne i ożywione do tego stopnia że nie będą mogły usiedzieć na miejscu. Może się okazać że pomysł związany z urlopem jest strzałem w dziesiątkę więc może warto jego zbyt szybko nie zakopywać?

 

Serce

Panny nie będące w związku mogą tak pochłonąć się flirtami i poznawaniem innych ludzi, którzy potencjalnie mogą zagościć w ich życiu że zapomną o otaczającym je świecie. Panny pozostające w związku, które mają od dłuższego czasu ustabilizowaną sytuację rodzinną zaczną szukać nowych doznań, ale w samym związku. Znacznie bardziej zacznie Wam zależeć by Wasze obopólne uczucia nie wystygły. Dzięki trosce i zainteresowaniu jakie Twój partner lub partnerka zaczną od Ciebie otrzymywać, odkryjesz w nim / w niej cechy charakteru których do tej pory jeszcze nie odkryłaś. Co istotne będzie to dla Panien bardzo milo niespodzianka. Finalnie, dzięki Twoim zabiegom poczujecie się ponownie zakochani. Może odrodzić się w Was nawet ta pierwsza szaleńcza miłość.

 

Dom i Otoczenie

Duże zmiany szykują się zarówno w Waszym życiu towarzyskim jak i rodzinnym. Dzięki temu, że Twoje więzi rodzinne znacznie się umocnią, poczujesz się bardzo komfortowo. Poczujesz, że masz silne wsparcie rodziny tej najbliższej jak i dalszej oraz Twoich znajomych.  Jest duża możliwość, że otrzymasz jakąś cenną rodzinną pamiątkę, która może stać się Twoim osobistym skarbem. Znajomości z ludźmi z którymi Panny miały luźniejsze kontakty jeszcze bardziej się rozluźnią. Raczej się tym faktem nie przejmiesz zbytnio. Wręcz poczujesz ulgę, że będziesz miała więcej czasu dla swoich najbliższych. Wiedz że część z nich nie była Tobie do końca życzliwa.

 

Życie zawodowe

Panny mogą się poczuć przytłoczone natłokiem zajęć, tym bardziej że gro z nich wynika z konieczności wykonania drobnych czynności polegających na poprawianiu błędów, często wynikających z niedopatrzenia innych ludzi. W połowie miesiąca przekonasz się jednak, że ciężka praca daje Tobie wyjątkową satysfakcję i dobre efekty. Większą uwagę zaczniesz zwracać na warunki Twojej pracy. Jeśli pracujesz na własny rachunek, nie będzie Tobie szkoda pieniędzy na nowy komputer, lepszy fotel czy nową mikrofalówkę do firmowej kuchni. Powodzenie w sprawach finansowych Ciebie nie opuści. Staraj się jednak nie podejmować ważnych decyzji między 10 a 15 kwietnia. Możesz ocenić sytuację mało racjonalnie i ktoś może starać się Ciebie oszukać. Panny nie mające własnej działalności gospodarczej, w ostatnich dniach miesiąca, po bardzo ciężkim początku miesiąca, w ostatnich dniach miesiąca mogą liczyć na awans lub przynajmniej większą gratyfikacje finansową.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi