Horoskop Panna Grudzień 2017

Horoskop Panna – Grudzień 2017

23.08-22.09

 

Serce

Jeśli na Twojej drodze stanie ktoś bardzo interesujący, kto od samego początku zrobi na Tobie wrażenie, długo nie będziesz się zastanawiać i podejmiesz inicjatywę. Nie przejmuj się tym, co powiedzą inni. Działaj, póki jeszcze nikt nie zwinął Ci sprzed nosa Twojej potencjalnej drugiej połówki. Samotne Panny nie powinny odrzucać zaproszeń na Sylwestra. To właśnie tej nocy, wśród grona znajomych i nieznajomych twarzy pojawi się długo wyczekiwane uczucie. W ostatni dzień roku szczególnie Panny w związkach powinny uważać z alkoholem. Parę drinków za dużo i możesz zacząć opowiadać przyjaciołom o niedociągnięciach partnera, Waszym życiu prywatnym i sprawach łóżkowych. Uważaj na słowa. Jeśli Twój partner dowie się, że otwarcie go krytykujesz, może bardzo się zezłościć i Nowy Rok spędzicie osobno. Czym prędzej okaż mu wtedy czułość i przeproś za swoje zachowanie. Wyjaśnijcie sobie żale i spędźcie kolejne dni przyjaznej atmosferze.

 

 

Dom i otoczenie

Zarówno panie jak i panowie spod znaku Panny odkryją w sobie „perfekcyjną panią domu”. Święta zmobilizują Cię do gruntownych porządków w domu czy mieszkaniu. Każdy kąt będzie lśnił czystością. Co najważniejsze, ciężka praca wcale nie pozbawi Cię sił. Wręcz przeciwnie – sprawi Ci wiele przyjemności. Będziesz pełen pozytywnej energii. Domownicy docenią Twoje starania i pomogą w dekoracjach świątecznych. Grudzień na pewno upłynie w bardzo miłej atmosferze. Świąteczne wizyty u krewnych mogą z różnych powodów nie dojść do skutku. Nie ma się jednak czym martwić. Zaległości nadrobicie w nowym roku. Nie zapomnij rozesłać do dalszej rodziny życzeń świątecznych. Pamiętaj też o najbliższych znajomych, którzy nie odpuszczą Ci nawet w czasie przedświątecznej gorączki. Będziesz musiał znaleźć chwilę na wspólną kawę, spacer czy wspólne wyjście na siłownię.

 

 

Życie zawodowe

Zarówno przełożeni jak i najbliżsi współpracownicy będą już żyć świętami i sylwestrem. To właśnie Twój czas. To najlepszy moment, y wybić się ponad całe towarzystwo i rozwinąć skrzydła. Prawdopodobnie z powodu dodatkowych zadań przed świętami będziesz musiał spędzić trochę więcej czasu w pracy. Działaj z rozmachem. Nie bój się nowych obowiązków. Poradzisz sobie bardzo dobrze i pokażesz wszystkim, że chcieć to móc i żadna praca Ci niestraszna. Panny, które prowadzą własny biznes mogą liczyć na rozwiązanie problemu, który spędzał im sen z powiek. Szykują się też nowe zlecenia i kontrakty. Gotówka będzie się trzymać wszystkich Panien. Domowy budżet na pewno nie ucierpi w tym miesiącu.

 

Oto jest horoskop panna – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi