Horoskop Panna Czerwiec 2017

Panna

23.08-22.09

 

Serce

Panny w długoletnich związkach mogą poczuć się osaczone przez swoich partnerów. Twój ukochany może wyjątkowo grać Ci na nerwach. Zamiast jednak ganić swoją drugą połówkę, przymknij oko na to i owo. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych kłótni. Już za jakiś czas wszystko wróci do normy. Ani się waż opowiadać o Waszych czasowych problemach znajomym i osobom trzecim. W ten sposób dasz im możliwość plotkowania i tylko zaostrzysz atmosferę w domu. Wolne Panny, które mają kogoś na oku, powinny zdać się na szczęśliwy los. Nie planuj tego jak się zachowasz, co powiesz, co ubierzesz… Masz teraz sporą szansę zdobyć to, na czym Ci naprawdę zależało. Musisz tylko przestać tak się starać. Odrzuć perfekcjonizm i pozwól sobie na chwilę spontaniczności.

 

Dom i otoczenie

Do połowy miesiąca prawdopodobnie konflikty i nieporozumienia w rodzinie będą narastać. W pewnym momencie nie wytrzymasz i wygarniesz bliskim co sądzisz o pewnych sprawach. Cicha i dyskretna. Nie tym razem. Na szczęście druga część czerwca będzie o wiele spokojniejsza. Otworzysz się na ludzi. Znajdziesz wspólny język nawet z tymi, z którymi do tej pory nie dogadywałeś się zbyt dobrze. Docenisz też wartości, do tej pory przez Ciebie niedoceniane. Wiele spraw ujrzysz w nowym, jasnym świetle. W ostatnich dniach czerwca skup się przede wszystkim na sobie. Przygotuj się do wakacji.

 

Życie zawodowe

Praca będzie Ci się teraz palić w rękach, ale Merkury doda Ci sił. Nie musisz jednak skupiać się na detalach. Wyzbądź się perfekcjonizmu, bo koncentrując się na szczegółach, przegapisz to co znacznie ważniejsze. Masz teraz ogromną szansę zdobyć to, a czym mocno Ci zależało. Wszystko w Twoich rękach. Pojawi się wiele okazji do świętowania. Musisz tylko popisać się swoją inteligencją i wdziękiem. W finansach na szczęście względny spokój. A pod koniec miesiąca może przybyć nieco cyferek na Twoim koncie. Możesz już planować wakacje!

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi