Horoskop Wodnik Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Wodnik Marzec

 

Horoskop Wodnik – Marzec 2018

20.01-18.02

Serce 

Gorący okres czeka Wodniki już na początku marca. Wynika to z tego że Wenus zawita do Waszego znaku zodiaku. Po jej wpływem samotne Wodniki spotkają w marcu kogoś, kto rozbudzi w Wasz pasję i pożądanie. Będzie Wam bardzo trudno przechodzić obok tej osoby z obojętnością, tym bardziej że otwartość tej osoby będzie powodowała, że łatwo będzie Wam z nią nawiązać częste interakcje. Osoba ta będzie typem, którego nie da się zaszufladkować.  Wodniki będące w stałych związkach, mogą liczyć na sporo miłych dla nich niespodzianek. Część Wodników, szczególnie pod koniec miesiąca, może spotkać się z sytuacją w której Wasza druga połówka zakomunikuje Wam że oczekuje od Was zmian. Jeśli uda się je wprowadzić w życie, Wodniki nie powinny tego żałować. Musicie tylko zgodzić się na kompromis.

 

Dom i Otoczenie

Wodniki w marcu przejmą kontrolę nad swoim gniazdkiem. Wszystko będzie układało się po Waszej myśli, nie będzie żadnych konfliktów do momentu aż zabranie Wam inwencji jak rozwiązać kłopot, który pojawi się w drugiej połowie miesiąca. Wasze niezdecydowanie, spowoduje rokosz w Waszym domu, który zakończy się Waszą kapitulacją i wycofaniem się z zajmowanej pozycji lidera. Znów wrócą stare zasady równości i współpracy. Jeśli jednak będziecie chcieli utrzymać swoje pozycje, musicie liczyć się z wielotygodniowym konfliktem. Wodniki po koniec miesiąca poczują potrzeba poznania nowych ludzi. Warto zapisać się na jakieś dodatkowe zajęcia – jednak nie obciążające Was zbytnio, bowiem już i tak wzięliście na siebie sporo obowiązków związanych nie tylko z domem i życiem zawodowym.

 

Życie Zawodowe

Horoskop Wodnik Marzec – pokazuje bardzo jasno, byście nie wychodzili przed szereg w pracy, bowiem ktoś może mocno cofnąć Was do szeregu. A może to być na tyle bolesne doświadczenie, że stracicie na jakiś czas pewność siebie.  Warto by Wodniki w tym miesiącu lepiej oceniały swoje możliwości wykonania jakiegoś zadania, bowiem istnieje prawdopodobieństwo, że możecie porwać się na projekt, któremu nie podołacie bez pomocy osób trzecich. W połowie miesiąca Wodnikom zacznie powoli wracać ich wrodzona umiejętność oceny sytuacji, która tak wiele razy pozwoliła Wam uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Niemniej, warto zachować ostrożność w życiu zawodowym przez cały marzec.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi