Horoskop Waga Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Waga Marzec

Horoskop Waga – Marzec 2018

23.09-22.10

 

Serce

Horoskop miłosny dla Wagi, w marcu pokazuje, że osoby urodzone pod znakiem Wagi, w szczególności w pierwszej dekadzie znaku będą znacznie bardziej zdecydowane w wyrażaniu swoich uczuć. Jeśli jest ktoś, kogo pragną samotne Wagi, ale osoba ta ociąga się z deklaracją odnośnie tego czy chce być z Wami, to w marcu macie szansę rozpalić zmysły tej drugiej osoby do czerwoności tak że nie będzie się Wam mogła oprzeć, lub zdecydujecie się zmienić obiekt swojego pożądania. W tym miesiącu wybór czy chcecie być w związku czy wolicie jeszcze trochę poczekać – w 100% należy do Was. Marzec to też miesiąc w którym niestety łatwo będzie wyprowadzić Was z równowagi. Szykuje się bowiem miesiąc w którym możecie bardziej niż zwykle czuć huśtawkę nastrojów między przeciwległymi ekstremami.

 

Dom i Otoczenie

Spadnie na Wagi mnóstwo spraw, którymi w pierwszej kolejności będziecie drogie Wagi się poświęcić. Sprawy te będą na tyle poważne, że nie możecie sobie pozwolić na jakikolwiek nierozważny krok, bowiem może on Was bardzo dużo kosztować i spowodować wiele niemiłych sytuacji które ciągnąć się mogą za Wami nawet kilka miesięcy. Warto w drugiej połowie miesiąca zintensyfikować kontakty z rodziną. Od niej bowiem otrzymacie wsparcie emocjonalne w realizacji spraw które tak nagle spadły na Was. Warto też więcej słuchać osób starszych – rodziców, dziadków, starsze rodzeństwo.  Ich rada bowiem może przysporzyć Wam rozwiązanie najtrudniejszej ze spraw z jakimi właśnie się borykacie.

 

Życie Zawodowe

Skorpion sugeruje Wadze by ta nieco poczekała z jakimikolwiek deklaracjami. W pracy w marcu Wagi mogą odczuć nieco gorszy moment, który warto przeczekać, zacisnąć żeby i robić swoje. Jeśli doszło w pracy do wymiany zdań, pomyślcie czy nie warto ustąpić pola. Zarówno Wy jak i Wasz rozmówca  możecie się mylić, więc jeśli finalnie będzie realizowany projekt osoby z którą się sprzeczaliście, to i tak nie osiągnie jego rozwiązanie zakładanych celów. Wtedy mimo, iż Twoja propozycja nie była lepsza, to współpracownicy uznają iż warto było słuchać Ciebie. Dlatego Warto by Wagi w marcu zaczęły używać więcej dyplomacji niż siły. Pamiętać tez warto, iż co było już wspomniane w paragrafie „serce” odczujecie huśtawkę nastrojów, które nie pozostaną bez wpływu na Was podczas wykonywania obowiązków służbowych. Co więcej Mars popychać Was będzie ku nowym wyzwaniom, projektom czy nawet ku zmiany pracy, a Neptun będzie nieco stopować i namawiać by niczego nie zmieniać. Warto pamiętać, że nie wszystko co sobie drogie Wagi wymyślicie uda się Wam zrealizować. Czasami warto poczekać, bowiem pojawią się przed Wami obiecujące okazje do poprawy swojego stanowiska czy nawet pracodawcy. Może to będzie coś, czego nigdy nie braliście pod uwagę?

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi