Horoskop Strzelec Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Strzelec Marzec

Horoskop Strzelec – Marzec 2018

22.11-21.12

Serce

Horoskop miłosny Strzelca na marzec jest wyjątkowo udany. Wenus sprawi, że to Strzelce będą panami lub paniami sytuacji. Nikomu nie uda się Was zauroczyć swoją osobą jeśli Wy sami nie będziecie tego chcieć. Za to Wy będziecie wstanie rozkochać w sobie każdego. Z wielką łatwością przyjdzie Wam zaimponowanie wybranej drugiej połówce, która bez Waszego wielkiego wysiłku rozkocha się w Was. Inteligencja i władczość spowodują, że to Strzelec ustali zasady jakie zaczną panować w związku, a partner bez większego trudu na nie wszystkie przystanie. Warto jednak pamiętać, że tak przychylny horoskop miłosny nie trwa wiecznie, dlatego warto powstrzymać swoje zapędy przywódcze by nie przerodziły się w despotyzm. Partner lub partnerka prędzej czy później zacznie zauważać zasady gry jakie panują między Wami i pytanie czy w dłuższym okresie jej się to spodoba. Strzelce będące w małżeństwie będą zachowywać się jak potulne baranki, które i tak koniec końców osiągną to co zamierzały.

 

Dom i Otoczenie

W domu Strzelce zaczną próbować wprowadzać rządy jak za czasów pierwszych królów Polski, co może zrodzić bunt wszystkich domowników. Warto pamiętać, że im więcej samodzielnie będziesz podejmować decyzji, tym większa odpowiedzialność spada na Twoje barki. Będziesz musiał w krótki czasie również stawić czoła licznym problemom wynikłym z Twoich decyzji. A zostaniecie drogie Strzelce sami / same. Bunt domowników bowiem trwać będzie nadal. Strzelce posiadające już dzieci, warto by nie dały ponieść się zbytnio swojej przywódczej sile, bowiem Twoje dzieci będą potrzebować rodzica, jego miłości, a nie przywódcy który ich prowadzić na krucjaty. W odniesieniu do znajomych, to pierwsza połowa miesiąca jest idealnym czasem by zobaczyć się z dawno niedzianymi znajomymi. Warto spotkać się z nimi właśnie na początku miesiąca, bowiem druga połowa mieisąca to okres w którym nadarzy się wiele okazji do wyjazdów poza miasto.

 

Życie zawodowe

Marzec w pracy, podobnie jak w życiu prywatnym, to okres w którym będziecie drogie Strzelce chcieć trochę porządzić. Faktycznie wasza siła przebicia znacznie wzrośnie, jednak uważajcie na Jowisza, bowiem może ona spowodować, że nie wszystkie sprawy uda się Wam zakończyć na czas. Warto w tym okresie nie skupiać się na sprawach, które mają mniejsze priorytety, tylko poświęcić cały wysiłek na tym bym osiągnąć zamierzony cel w projekcie za który będziecie rozliczani. Warto unikać też zbytniego popisywania się przed swoim współpracownikami. Takie zachowanie tylko Was rozkojarzy oraz przysporzy dodatkowych osób do grona ludzi którzy Wam zazdroszczą. W odniesieniu do Waszych finansów, to miesiąc ten będzie okresem w którym powinno udać się Wam odłożyć nieco grosza, co wynikać będzie z tego że nie będziecie mieli / miały czas na wypady na miasto lub nieprzemyślane zakupy.

 

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi