Horoskop Skorpion Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Skorpion Marzec

Horoskop Skorpion – Marzec 2018

23.10-21.11

Serce

Za sprawą Wenus horoskop miłosny Skorpiona wskazuje, że Wasza miłość do partnera wystawiona zostanie na dużą próbę. Dotyczy to Skorpionów, które są w związku nie do końca szczęśliwe. Skorpion da szansę swojej ukochanej osobie, ale będzie to już ostatni moment by druga połówka się poprawiła. Jeśli tego nie zrobi, jest duża szansa na to by Skorpiony, szczególnie te urodzone w ostatniej dekadzie znaku, zdecydowały się na zakończenie tej relacji – niezależnie od długości jego stażu. Skorpiony będące w związku już od bardzo dawna, mające już jakieś zobowiązania wynikające z Waszej miłości, warto by z rozstaniem jeszcze się wstrzymały. Postarajcie się rozluźnić nieco Wasze relacje, tak byście mogły odetchnąć nieco od całej sytuacji, nabrać dystansu i mogły spojrzeć na nowo na Wasz związek.

 

Dom i Otoczenie

W stosunkach rodzinnych zapanuje długo oczekiwany spokój. Zapomnicie o dawnych sporach co pozwoli na poprawę atmosfery podczas niedzielnych rodzinnych obiadów. Jeśli jednak wyjdą na jaw jakieś nieprzewidziane sytuacje to nie staraj się ich omijać, wręcz przeciwnie, z rozwagą i dyplomacją zacznij je rozwijać. Uda się to osiągnąć w marcu bez większego problemu. Co do przyjaciół to unikaj wchodzenia z nimi w jakieś większe interesy. Jeśli jesteś już z którymś powiązany finansowo, to w marcu przypatrz się baczniej jego poczynaniom. Może się okazać, że ma on jakieś kłopoty finansowe i w tym miesiącu i będzie próbował Ciebie oszukać na jakąś małą kwotę. Horoskop towarzyski marzec pokazuje też jeszcze jedne niebezpieczeństwo. Może powrócić do Was dawno zapomniany spór, który odrodzi się w sposób niekorzystny dla Was. Jeśli takie coś będzie miało miejsce, to nie zaczynajcie otwartego konfliktu, raczej się wycofajcie, dając sobie czas na przemyślenie najlepszej linii obrony. Sytuacja ta też, wymusi na jednym z Waszych przyjaciół udzielenie Wam pomocy. To jak szybko on jej Wam udzieli pokazuje faktyczne jak szczera jest to przyjaźń.

 

Życie Zawodowe

W sprawach zawodowych ułoży się Wam znakomicie, szczególnie pod koniec miesiąca. Skorpiony będą miały szansę wykazać się talentem w nawiązywaniu nowych znajomości, które kończyć się będą  dla firmy w której pracujecie dodatkowymi przychodami, którymi zaimponujesz swojemu pracodawcy. Skorpiony pracujące od niedawna w firmie, na początku marca przełamią wszystkie lody ze współpracownikami, a osoba która była tym elementem który najbardziej utrudniał Wam integracje zostanie przeniesiona do innego działu lub pójdzie na dłuższy urlop. Największe wydatki zróbcie w pierwszej połowie miesiąca. Wynika to z tego, że będziecie je wtedy robić starając się nie nadszarpnąć domowego budżetu. Druga połówka miesiąca to znaczny wzrost zadań w pracy i zwyczajnie nie będziecie mieć szans na przemyśliwanie swoich zakupów.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi