Horoskop Ryby Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Ryby Marzec

Horoskop Ryby ♓  – Marzec 2018

19.02-20.03

 

Serce

W marcu Ryby nie będą musiały długo czekać na pojawienie się w ich życiu miłości. Pojawi się ona szybciej niż mogłoby się to wydawać. W pierwszej dekadzie miesiąca, Ryby będą bardziej skłonne  związać się z kimś, z kim połączy Was trwałe uczucie. W tym miesiącu Ryby będą wiedzieć czego chcą, więc nie popełnicie też żadnego niepotrzebnego błędu. Ryby będące w długoletnim związku, w którym coś zaczęło szwankować, dzięki swojej wrodzonej przenikliwości dobrze zdefiniujecie problem  i znajdziecie sposób jak go naprawić. Ryby, które jednak uznają iż obecny związek nie ma przyszłości, dużo łatwiej podejmą decyzję o zerwaniu właśnie w tym miesiącu. Ryby które jednak będą chciały za wszelką cenę ratować związek, muszą się liczyć z konsekwencjami, licznymi ustępstwami które na dłuższą metę mogą nie być dla Was wygodne. Ryby będące w związku w którym panuje szczęście, a Wasza druga połówka jest ideałem, Ryby poczują potrzebę by zrobić wszystko co tylko jest możliwe żeby związek był jeszcze bardziej udany. W marcu Ryby mogą liczyć na przypływ kreatywności, którą spożytkujecie na to by zaskakiwać swoją druga połówkę.

 

Dom i Otoczenie

Jeśli są jakieś sprawy, które znacznie się przeciągają, w ostatniej dekadzie miesiąca uda się je szczęśliwie dla Was zakończyć.  Warto tylko uzbroić się w cierpliwość. Nie starajcie się ich przyśpieszać, bowiem pośpiech czasami nie popłaca. Dajcie tym sprawą spokojnie dojrzeć. Trochę kłopotów może pojawić się ze strony teściów. Jeśli ich zachowanie w jakikolwiek sposób uraziło Was, dajcie wyraz swojemu niezadowoleniu. Nie tłumcie w sobie złych emocji. Tylko warto pamiętać, że wyrażanie swojego niezadowolenia, nie oznacza szukania zwady. Warto pamiętać, że ktoś w relacji Wy vs. Teście musi być mądrzejszy.  Bardzo dobre czasy czekają Ryby w ich życiu towarzyskim. Tu będzie panowała pełna zgoda, harmonia i szczerość. Co ciekawe, pod koniec miesiąca zjednacie do siebie ludzi, którzy nie pałali do Was sympatią. Przekonają się oni, że nie macie w odniesieniu do nich złych zamiarów.

 

Życie Zawodowe

W pierwszej dekadzie miesiąca, Ryby będą miały tak dużo siły przebicia swoich pomysłów, że może to wywołać wśród niektórych Waszych znajomych z pracy zazdrość. Szef będzie Was słuchał znacznie bardziej bacznie. Będzie się bardziej słuchał Waszego zdania. Nie uda się im przeszkodzić Wam w Waszych planach, które zakończą się sukcesem, jednak napsują Wam trochę krwi. Mimo iż horoskop ryby marzec jest dla Was bardzo korzystny, to nie bagatelizujcie żadnych problemów w pracy. Neptun w tym miesiącu może nieco namieszać, a kłopoty pojawią się nie od razu, tylko za jakiś czas. Ryby powinny wystrzegać się też stawiania spraw zawodowych na ostrzu noża – taka polityka do niczego dobrego nie prowadzi. O finanse Ryby w marcu nie muszą się martwić. W drugiej połowie miesiąca możecie liczyć na dopływ gotówki lub nieoczekiwane oszczędności w Waszych zaplanowanych zakupach.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi