Horoskop Rak Marzec

Horoskop Rak – Marzec 2018

22.06-22.07

 

Serce

Twój partner rzuci teraz wszystko, by być jak najbliżej Ciebie. W pełni zaangażuje się w Twoje sprawy i z wielką mocą będzie Cię wspierał we wszystkim, co sobie postanowisz. W Waszym związku pojawi się też więcej namiętności. Także noce staną się upojne. Zmniejszy się między Wami dystans i postanowicie zmienić coś w swoim życiu. Niektóre Raki postanowią się ustatkować. Inne osoby spod tego znaku zechcą powiększyć rodzinę. Jeszcze inne stwierdzą, że czas na przeprowadzkę do partnera. Szczególnie dni od 23 do 26 marca będą dobrym czasem na podejmowanie poważnych deklaracji. W każdym przypadku kieruj się jednak przede wszystkim rozsądkiem. Niech chwile uniesienia i wirujące emocje nie wezmą góry nad rozumem. Samotne Raki przełamią swoje opory w relacjach damsko-męskich. Niektórzy mogą dziwić się taką zmianą w Twoim zachowaniu. Nie przejmuj się tym jednak. Być może dzięki temu przeżyjesz coś wyjątkowego. W drugiej dekadzie marca wyjątkowo dopisze Ci samopoczucie. Spotkaj się wtedy z przyjaciółmi. Bardzo możliwe, że podczas wyjścia poznasz kogoś wartego uwagi.

 

Dom i otoczenie

Stosunki Raków z najbliższymi będą teraz wyjątkowo dobrze się układać. Zanosi się na całkiem miło spędzone chwile z domownikami. Atmosfera będzie bardzo przyjemna. Dom stanie się Twoją oazą spokoju i miejscem wytchnienia. Poczujesz się rozluźniony. Przez to jednak wszystkie domowe obowiązki i zobowiązania zejdą na drugi plan. Jeśli w porę się nie przełamiesz i nie poświęcisz chwili na pracę, Twoich czterech ścianach zapanuje rozgardiasz. Bałagan i dezorganizacja dnia może stać się przyczyną kłótni i zgrzytów z najbliższymi. Raki, które nie uchronią się przed tą sytuacją, będą miały dwa wyjścia – albo postarają się o rozwiązanie konfliktu, albo uciekną od problemów spotykając się z przyjaciółmi na mieście. Od spotkań z kolegami i koleżankami nie stroń tak czy owak. Szczególnie Raki urodzone 27 i 28 czerwca powinny zobaczyć się ze znajomymi. Możesz dowiedzieć się czegoś, co przyda Ci się w przyszłości. Starsze Raki powinny spodziewać się odwiedzin dalekich krewnych. Ta wizyta prawdopodobnie Ci się nie spodoba. Goście pojawią się w najmniej odpowiednim momencie.

 

Życie zawodowe

W firmie będzie się teraz wiele działo. W wir pracy wpadną przede wszystkim Raki urodzone pod koniec czerwca. Mało kto będzie za Tobą nadążał. Pojawią się nowe szanse, dzięki którym być może wypłyniesz na szerokie wody. Musisz jednak pamiętać, że nie zawsze w pojedynkę daleko można zajść. Wiele będzie zależeć od Twoich relacji z innymi współpracownikami i szefostwem. Trzymaj się przede wszystkim Wag – z nimi pokonasz wszystkie przeciwności. Nie walcz jednak z Bykiem, bo we wszelkich starciach ewidentnie jesteś z nim na przegranej pozycji. Wiatr w żagle większość Raków złapie po 11 marca. Wpadniesz wtedy na genialne pomysły. Postaraj się je jak najszybciej zrealizować, bo sprawy rozpoczęte w ostatniej dekadzie miesiąca mogą spalić na panewce. Raki, które noszą się ze zmianą pracy, zaciągnięciem zobowiązań finansowych lub innym ważnym krokiem, niech nie podejmują pochopnych decyzji. Trzymaj się przede wszystkim z dala od spraw finansowych, a wszelkie niełatwe decyzje pozostaw na kolejne miesiące.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi