Horoskop Panna Marzec ♍

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Panna Marzec ♍

Horoskop Panna – Marzec 2018

23.08-22.09

Serce

Świeżo zakochane Panny wpadną w wir miłosnych uniesień. Ukochana osoba okaże się bardzo namiętnym kochankiem. Na pewno nie będzie szczędzić Ci miłych słów i czułych gestów. Na brak zaangażowania ze strony partnera nie będą też narzekać Panny w długoletnich związkach. Już w pierwszych dniach marca przepełni Was romantyczny nastrój. I tak zostanie już do końca miesiąca. Układ planet sprawi, że będziesz mieć niespożyte pokłady energii. Dlatego też najlepiej poczujesz się na łonie natury aktywnie spędzając czas ze swoją druga połówką. Jeśli chcesz poważnie porozmawiać z partnerem, zaplanuj je dopiero po 20 marca. Wtedy łatwiej będzie Wam dojść do porozumienia. Samotne Panny, szczególnie te urodzone na przełomie sierpnia i września, powinny uważać na nowopoznane osoby. Wśród nich jest amant, który spróbuje skraść Ci serce. Niekoniecznie jednak wyjdzie Ci to na dobre. Potencjalny partner może okazać się zaborczy i nieprzewidywalny. Nie pozwól, by zawładnął Twoim życiem i decydował o każdym aspekcie Twojego życia. Choć samotność może Ci doskwierać, nie wskakuj do pędzącego pociągu tylko po to, by na chwilę pobyć z kimś we dwoje. Moment uniesienia z niewłaściwą osobą, może potem długo nieść ze sobą konsekwencje.

 

Dom i otoczenie

W ciągu tego miesiąca odbędziesz wiele spotkań i długich rozmów z przyjaciółmi. Chętniej będziecie się sobie zwierzać i szukać w sobie oparcia i dobrych rad. Niektóre Panny zdecydowanie lepiej poczują się w towarzystwie znajomych niż wśród krewnych. Najbliżsi mogą okazać się teraz dla Ciebie dość surowi i krytycznie nastawieni wobec Ciebie. Nie licz teraz na dobre słowo z ich strony. Raczej nie będziecie nadawać na tych samych falach. W związku z tym na jakiś czas staniesz się gościem we własnym domu. Częściej będzie można spotkać Cię u znajomych czy zwyczajnie na mieście. Próbując uciec od domowego rozgardiaszu, zdarzy Ci się także posiedzieć dłużej w pracy czy w szkole. Panny, które mają na wychowaniu dzieci, staną się teraz nieco nadopiekuńcze. Zechcesz mieć kontrolę nad wszystkim, co robią Twoje pociechy i z kim się spotykają. Postaraj się jednak nie przesadzać, bo stracą do Ciebie zaufanie i już tak chętnie nie będą przebywać w towarzystwie rodziców. Między 7 a 10 marca nadarzy się okazja do spontanicznego wyjazdu. Szczególnie młodsze Panny powinny zdecydować się na podróż. Na wyjeździe uważaj jednak z kim zawierasz znajomości. Jeśli stracisz czujność, możesz zostać wciągnięty w wir przykrych zdarzeń.

 

Życie zawodowe

Raczej nie jesteś skłonny do wydawania pieniędzy tam gdzie nie trzeba. W tym miesiącu zdarzy się jednak kilka dni, kiedy poczujesz silną chęć trwonienia gotówki. Bądź jednak ostrożny i nie daj się ponieść emocjom. Ryzyko nie jest wpisane w Twoją osobowość. Przez nieodpowiedzialne zachowanie możesz wiele stracić. W pracy dobrze będzie się wiodło wszystkim tym Pannom, które postanowią zaufać kolegom po fachu. Nie bój się przyjmować ich pomocy. Dzięki dobroczynnemu wpływowi planet będziesz teraz bardziej dokładny i uważny. Wszystko to poprowadzi Cię małymi krokami do upragnionego zawodowego celu. W dniach 18-22 marca postaraj się nie załatwiać ważnych spraw ani nie podejmować kluczowych decyzji. Dotyczy to przede wszystkim Panien prowadzących własną działalność. Jeśli już załatwiać w tym miesiącu interesy to tylko z Bliźniętami. Uważaj z kolei na Byki – może dojść między Wami do ostrej wymiany zdań. Żeby wyjść zwycięsko z tej nieprzyjemnej sytuacji, bądź stanowczy i nie daj się zepchnąć na drugi plan.

 

 

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi