Horoskop Lew Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Lew Marzec

Horoskop Lew – Marzec 2018

23.07-22.08

 

Serce

Wśród samotnych Lwów niewiele będzie takich, które pomyślą teraz o poważnym związku. Raczej nie będzie Ci śpieszno do poszukiwań drugiej połówki. Inaczej zadzieje się w związkach. Sparowane Lwy będą kreatywne i romantyczne. Już w pierwszej połowie miesiąca świetnie dogadasz się z partnerem. Rozmowy będą układać się Wam jak nigdy. Dyskusje i dzielenie się swoimi przemyśleniami bardzo Was do siebie zbliży. Nie bój się mówić o swoich wątpliwościach. Partner na pewno to zrozumie i pomoże rozwiać wszelkie troski. Jeśli jednak Twój ukochany jest spod znaku Skorpiona, nie odkrywaj wszystkich kart. Niektóre związki Lwów ze Skorpionami mogą nie przetrwać kolejnych kilku miesięcy. Najlepszy czas na podsycanie namiętności, szczególnie w związkach dojrzałych Lwów, szykuje się od 18 do 24 marca. Już teraz zastanów się, jak możesz zadbać w tym czasie o Waszą relację i przygotuj niespodziankę dla swojej drugiej połówki. Z pewnością spędzicie razem miłe chwile i upojne noce. Planety podsuną Ci wiele pomysłów na uatrakcyjnienie wspólnego czasu. W podsycaniu łączących Was uczuć mogą przeszkadzać niektórym Lwom krewni. Szczególnie wystrzegaj się Raków, które będą namawiać Cię na coś, na co nie masz ochoty.

 

Dom i otoczenie

Poczujesz się w obowiązku bardziej wspierać i troszczyć się o bliskich. Wszyscy wokół bardzo to docenią. Do czasu… Lwy, które posiadają dzieci, już w drugiej dekadzie marca usłyszą zarzuty ze strony swoich pociech. Twoje zachowanie zostanie odebrane jako coś ograniczającego i krępującego ich swobodę. Raczej nie uda Ci się wytłumaczyć, że jest to Twój wyraz opieki nad najbliższymi Ci osobami, a nie próba kontroli. W ostatnich dniach marca starsze Lwy poczują jeszcze większą chęć narzucania swojego zdania innym. Twoja zaborczość może doprowadzić w końcu do konfliktu. Atmosfera w domu może poważnie się zepsuć. Na szczęście w wielu przypadkach jest to sytuacja przejściowa. Na nastrój domowników pozytywnie wpłyną odwiedziny przyjaciół. Posłuchasz rady Strzelca i dojdziesz do wniosku, że za bardzo wszystkim się przejmujesz. Postawisz na luz. Pomiędzy 20 a 25 marca możesz poczuć się zmęczony. Czas na relaks powinny znaleźć przede wszystkim Lwy urodzone w sierpniu. Być może pomoże Ci aktywny tryb spędzania wolnego czasu. Uważaj jednak, by się nie przeforsować. Licz siły na zamiary.

 

Życie zawodowe

Będziesz w pełni zaangażowany w to, co robisz. Nawet jeśli teraz w pracy coś pójdzie nie po Twojej myśli, to i tak okoliczności mile Cię zaskoczą. Poczujesz wewnętrzny spokój i równowagę, dzięki czemu podejmiesz kilka słusznych decyzji związanych z Twoim rozwojem osobistym i karierą zawodową. Lwy pracujące w wolnych zawodach, chętnie podejmą nowe wyzwania, a te które są na etacie jeszcze bardziej zechcą dążyć do obranego celu. Pomogą Ci w tym koleżanki i koledzy z firmy. Musisz tylko nieco bardziej otworzyć się na kontakty towarzyskie. Chętnie słuchaj zwierzeń swoich współpracowników, w ten sposób zdobędziesz ich zaufanie i nie raz otrzymasz pomocną dłoń. Sam jednak nie odkrywaj wszystkich kart, bo wśród owiec zawsze znajdzie się wilk, który zechce wykorzystać pewne informacje przeciw Tobie. Na razie, pomimo wielkiego zaangażowania, nie licz na większe niż zwykle uznanie szef. Na to przyjdzie czas w kolejnych miesiącach, jeśli tylko utrzymasz formę. Dobry moment na ewentualne inwestycje – te biznesowe jak i prywatne, szykuje się między 23 a 29 marca.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi