Horoskop Koziorożec Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Koziorożec Marzec

Horoskop Koziorożec – Marzec 2018

22.12-19.01

 

Serce

Wenus przesuwająca się do znaku Wodnika, może sprawić że Koziorożce, które chciałby zakończyć swój związek, który od dłuższego czasu nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, sprawi że nie będzie to łatwe i nie zakończy się w milej atmosferze. Co więcej, po jego zakończeniu, same Koziorożce nie będą pewne czy słusznie postąpiły. Dlatego istotne jest to, byście dobrze przemyśleli swoją decyzję, zanim ja podejmiecie. Jest bowiem szansa, znalezienia wspólnych cech, które przecież kiedyś Was połączyły. Może warto postarać się wrócić do korzeni i do tych ustaleń które wtedy mieliście. Koziorożce urodzone w ostatniej dekadzie swojego znaku, będące wolne, warto by odkopały kontakt do osoby, która dawno temu porzuciły. Warto odnowić tą znajomość, z dwóch powodów. Horoskop marzec koziorożec pokazuje, że nie jest ona Wam mimo upływu czasu obojętna, i co więcej, jest duża szansa na to, że w tym momencie jest również samotna. Koziorożce będące w stałych stabilnych związkach w marcu nic nie grozi. W ich relacjach będzie panował nadal spokój i miłość.

Dom i Otoczenie

W najbliższym czasie, do połowy miesiąca Koziorożce mogą liczyć na lawinowo pojawiające się zmiany. Będziecie zaskoczeni, jak dużo ich będzie oraz jak diametralnie mogą zmienić Wasze życie. Wasz opór, który pojawi się z pewnością, nie powstrzyma ich. Będą i tak się pojawiać, a dojdą Wam tylko dodatkowe niepotrzebne komplikacje. W wyniku tych zmian, możecie podjąć decyzję o wyjeździe do innego miasta czy kraju, zmianę pracy czy niemal całkowitą zmianę towarzystwa w jakim się obracacie. W wyniku tych zmian poznacie nowych ludzi, którzy w przyszłości okażą się Wam wyjątkowo pomocni.  Warto też byście w tym miesiącu starali otaczać się osobami Wam życzliwymi, ich rada może okazać się wyjątkowo pomocna.

Życie Zawodowe

Koziorożce, które są już zmęczone swoją pracą, mogą stwierdzić, że czas na zmiany. Co więcej marzec sprzyja nie tylko rozmyślaniom o zmianie pracy, ale też działaniom, które podejmiesz. Warto jednak pamiętać, że przed podjęciem tak ważnej decyzji, warto przemyśleć czy warto zmieniać pracę, jakie to niesie ze sobą koszty i ryzyka. Może warto porozmawiać z przełożonym, i jemu powiedzieć, że potrzebujesz zmian w swoich codziennych obowiązkach. W drugiej połówce miesiąca Koziorożce odczują ulgę z podjętej decyzji. Ale tylko te, które podjęły działanie i odważyły się coś zmienić w swojej pracy.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi