Horoskop Byk Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Byk Marzec

Horoskop Byk – Marzec 2018

20.04-20.05

 

Serce

Byki w związkach, u których ostatnio nie dzieje się zbyt dobrze, postawią wszystko na jedną kartę. Dość już masz uników partnera i ciągłych pretensji. W końcu zbierzesz się w sobie i postawisz sprawy jasno, nawet jeśli miałoby to oznaczać ochłodzenie i tak już Waszych nienajlepszych relacji czy wręcz zakończenie związku. O tym, czy Wasze uczucia są prawdziwe, przekonasz się jeszcze w pierwszej dekadzie marca. Z kolei te Byki, które cieszą się udanym związkiem, nie będą miały powodów do narzekań. Twój partner będzie nieustannie zapewniał Cię o swojej miłości do Ciebie. To sprawi, że będziesz pełen życia i energii do działania. Być może postanowisz rozwinąć swoje talenty. Twoja druga połówka na pewno będzie Cię w tym wspierać. Byki wciąż szukające osoby, która zagościłaby w ich sercu, muszą uzbroić się w cierpliwość. W końcu w Twoim otoczeniu pojawi się ktoś wart uwagi. Musisz jednak pamiętać, by nie oceniać źle ludzi, których nie znasz. Daj szansę drugiej osobie, by mogła się do Ciebie zbliżyć i pokazać jak jest naprawdę. W innym razie jeszcze długo nie doczekasz się miłości.

 

Dom i otoczenie

Układ planet niestety nie jest zbyt dobry jeśli chodzi o kwestie rodzinne. Niektóre Byki powinny przygotować się na złe nowiny. Inne muszą liczyć się z kłopotami z dziećmi. Na szczęście części problemów uda się uniknąć, jeśli w porę zareagujesz. Postaraj się nie popadać w czarnowidztwo. Unikaj też ludzi, którzy będą próbować zniechęcić Cię do działania. Jeżeli poczujesz, że do rozwiązania pewnych spraw potrzebne są radykalne środki, nie wahaj się ich podjąć. Warto, bo wszystko co zrobisz, może oddalić widmo nadchodzących problemów. Po 25 lutego uda Ci się też zażegnać konflikt wśród przyjaciół. Zaprowadzisz ład i porządek w Waszych relacjach. Może początkowo będą źli, że się wtrąciłeś. Ostatecznie jednak podziękują Ci za Twoją pomoc. Byki, które same potrzebować będą pomocnej dłoni, nie muszą obawiać się, że zostaną bez wsparcia najbliższych. Stanąć po Twojej stronie będą skłonni przede wszystkim pod koniec marca. A wtedy, szczególnie Byki urodzone na przełomie miesięcy, z chęcią skorzystają z dobrych rad i pomocnej dłoni.

 

Życie zawodowe

Z bocznej uliczki w końcu wjedziesz na autostradę kariery zawodowej. Będziesz przeć do przodu. Pojawi się kilka okazji do wybicia się ponad grupę i poprowadzenia spraw po swojemu. Szczególnie Byki starsze i bogatsze w doświadczenie wykażą się sporą determinacją w zdobywaniu kolejnych celów. Wszystko potoczy się bez przeszkód. Na ewentualne utrudnienia szykować możesz się jedynie między 28 a 31 marca. Nie rób wtedy nic na siłę. Byki, które starają się o awans, powinny mocno wziąć się do pracy w drugiej dekadzie miesiąca. Wykorzystaj przede wszystkim dni od 16 do 20 marca. Wtedy też wypada najlepszy czas na wszelkiego rodzaju przełomowe decyzje związane z karierą. Jeśli nosisz się ze zmianą pracy lub dopiero wkraczasz na zawodową ścieżkę, są to najlepsze dni do działania w tych właśnie kwestiach. Finansowo Byki nie będą teraz narzekać. Niektóre znajdą się nawet w sytuacji zarobienia kilku dodatkowych groszy. Żadnych umów nie zawieraj jednak z Panną. Osoba spod tego znaku może bardzo popsuć Ci humor… i stan konta.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi