Horoskop Bliźnięta ♊ Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec » Horoskop Bliźnięta ♊ Marzec

Horoskop Bliźnięta – Marzec 2018

21.05-21.06

 

Serce

Niektóre Bliźnięta posiadające drugą połówkę dopadną wątpliwości. Zaczniesz się zastanawiać, czy Wasz związek na pewno ma rację bytu. Dokładnie przyjrzysz się partnerowi i wsłuchasz się w głos własnego serca. W tym miesiącu raczej jednak nie podejmiesz decyzji, co dalej z Waszą relacją. Pozostałe Bliźnięta w związkach również przejdą małe zawirowania ze swoją drugą połówką. Sprawy, których do tej pory nie dostrzegałeś lub zwyczajnie bagatelizowałeś mogą przyczynić się do kryzysu. To, jak zakończy się spór, w dużej mierze zależy od Twojego nastawienia. Jeśli uda Ci się dojść z partnerem do konsensusu, będziecie cieszyć się swoją miłością już w drugiej dekadzie marca. Te Bliźnięta, które nieco dłużej przeciągną kłótnię, mogą w tym miesiącu nie doczekać się zażegnania konfliktu i przeżyć kilka cichych dni z partnerem. Samotnym Bliźniętom gwiazdy nie zwiastują w najbliższym czasie stabilizacji w związku. Na Twojej drodze raczej nie stanie teraz żadna interesująca osoba. A nawet jeśli poznasz kogoś i stwierdzisz, że wart jest Twojej osoby, nie angażuj od razu całego siebie w ewentualną relację. Ten ktoś może okazać się całkiem innym człowiekiem, niż sobie wyobrażasz. Możesz się niemiło zawieść.

 

Dom i otoczenie

Niektóre rodzinne plany mogą się nie udać. Pojawią się pewne okoliczności, które zmuszą Cię do ich zmiany. Nie wszystko w domu pójdzie tym razem po Twojej myśli. Inaczej będzie jednak w sferze towarzyskiej. Marzec przyniesie Ci kilka nowych znajomości. Bardzo interesująca i godna uwagi wyda Ci się osoba, którą poznasz w ostatniej dekadzie miesiąca. Buduj tę relację cierpliwie i z zaangażowaniem. Być może okaże się to przyjaźń na lata lub znajomość, która nieść będzie ze sobą intratne korzyści w przyszłości. Cierpliwości i spokoju nauczysz się od Byka. Przyda Ci się to, gdy na swojej drodze spotkasz innego Bliźniaka. W swoim otoczeniu unikaj ich jak ognia. Mogą doprowadzić Cię na skraj wytrzymałości. Twojej irytacji nie będzie końca. Żeby się rozluźnić i pozbyć wszystkich złych emocji, pomyśl o wyjeździe – nawet krótkim, jednodniowym. Wyrwij się ze swojego codziennego środowiska i zakosztuj chwili relaksu. Bliźnięta urodzone pod koniec maja mogą nie mieć tyle szczęścia i nie znajdą czasu na bliższe czy dalsze wojaże. Będą zajęte rozwiązywaniem konfliktu wśród krewnych. Pozostałe osoby spod tego znaku mogą śmiało ruszać w świat. Na pewno nie pożałujesz, a z wycieczki wrócisz wypoczęty i gotów do działania.

 

Życie zawodowe

W portfelu Bliźniaka znajdzie się kilka groszy. Nie szastaj jednak pieniędzmi na prawo i lewo. Jeśli podejdziesz do wydawania lekką ręką, możesz mieć kłopoty finansowe już w pierwszych dniach nowego miesiąca. Utrudnienia i kłopoty z gotówką przewidywane są pomiędzy 9 a 13 marca. W pracy dużo lepiej. Nabierzesz ochoty do działania. Z ewentualnymi problemami poradzisz sobie brawurowo. Uważaj jedynie na dni od 20 do 24 marca. Wtedy musisz być podwójnie czujny. W innym razie szykują się nieporozumienia i pomyłki. Nie każdą sytuację uda się od razu naprawić. Bliźnięta prowadzące własny biznes w końcu pozbędą się wielu wątpliwości i staną się wyjątkowo skuteczne. Skoncentrujesz się na tym, co robisz najlepiej i popchniesz interes do przodu. Młode Bliźnięta, które dopiero wkraczają na ścieżkę zawodową, zobaczą pewne sprawy w innym świetle i być może zmienią kierunek. Dojrzejesz do podjęcia odważnych decyzji i ukierunkujesz swoją przyszłość. Jeśli już coś postanowisz, nie zmieniaj zdania. Odwieźć Cię od obranego planu spróbuje Skorpion. Nie daj się nastraszyć i rób to, co uważasz za słuszne.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.02.2018

Kategoria.: Horoskop

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi