Horoskop Marzec

Strona główna » Horoskop Marzec

Wybierz swój znak zodiaku i poznaj swój horoskop

 

 

Horoskop Marzec– Wybrane horoskopy niektórych znaków zodiaku zodiaku.:

 

Horoskop Ryby Marzec

Serce

W marcu Ryby nie będą musiały długo czekać na pojawienie się w ich życiu miłości. Pojawi się ona szybciej niż mogłoby się to wydawać. W pierwszej dekadzie miesiąca, Ryby będą bardziej skłonne  związać się z kimś, z kim połączy Was trwałe uczucie. W tym miesiącu Ryby będą wiedzieć czego chcą, więc nie popełnicie też żadnego niepotrzebnego błędu. Ryby będące w długoletnim związku, w którym coś zaczęło szwankować, dzięki swojej wrodzonej przenikliwości dobrze zdefiniujecie problem  i znajdziecie sposób jak go naprawić. Ryby, które jednak uznają iż obecny związek nie ma przyszłości, dużo łatwiej podejmą decyzję o zerwaniu właśnie w tym miesiącu. Ryby które jednak będą chciały za wszelką cenę ratować związek, muszą się liczyć z konsekwencjami, licznymi ustępstwami które na dłuższą metę mogą nie być dla Was wygodne. Ryby będące w związku w którym panuje szczęście, a Wasza druga połówka jest ideałem, Ryby poczują potrzebę by zrobić wszystko co tylko jest możliwe żeby związek był jeszcze bardziej udany. W marcu Ryby mogą liczyć na przypływ kreatywności, którą spożytkujecie na to by zaskakiwać swoją druga połówkę.

 

Horoskop Skorpion Marzec

Serce

Za sprawą Wenus horoskop miłosny Skorpiona wskazuje, że Wasza miłość do partnera wystawiona zostanie na dużą próbę. Dotyczy to Skorpionów, które są w związku nie do końca szczęśliwe. Skorpion da szansę swojej ukochanej osobie, ale będzie to już ostatni moment by druga połówka się poprawiła. Jeśli tego nie zrobi, jest duża szansa na to by Skorpiony, szczególnie te urodzone w ostatniej dekadzie znaku, zdecydowały się na zakończenie tej relacji – niezależnie od długości jego stażu. Skorpiony będące w związku już od bardzo dawna, mające już jakieś zobowiązania wynikające z Waszej miłości, warto by z rozstaniem jeszcze się wstrzymały. Postarajcie się rozluźnić nieco Wasze relacje, tak byście mogły odetchnąć nieco od całej sytuacji, nabrać dystansu i mogły spojrzeć na nowo na Wasz związek.

 

Horoskop Rak Marzec

Serce

Twój partner rzuci teraz wszystko, by być jak najbliżej Ciebie. W pełni zaangażuje się w Twoje sprawy i z wielką mocą będzie Cię wspierał we wszystkim, co sobie postanowisz. W Waszym związku pojawi się też więcej namiętności. Także noce staną się upojne. Zmniejszy się między Wami dystans i postanowicie zmienić coś w swoim życiu. Niektóre Raki postanowią się ustatkować. Inne osoby spod tego znaku zechcą powiększyć rodzinę. Jeszcze inne stwierdzą, że czas na przeprowadzkę do partnera. Szczególnie dni od 23 do 26 marca będą dobrym czasem na podejmowanie poważnych deklaracji. W każdym przypadku kieruj się jednak przede wszystkim rozsądkiem. Niech chwile uniesienia i wirujące emocje nie wezmą góry nad rozumem. Samotne Raki przełamią swoje opory w relacjach damsko-męskich. Niektórzy mogą dziwić się taką zmianą w Twoim zachowaniu. Nie przejmuj się tym jednak. Być może dzięki temu przeżyjesz coś wyjątkowego. W drugiej dekadzie marca wyjątkowo dopisze Ci samopoczucie. Spotkaj się wtedy z przyjaciółmi. Bardzo możliwe, że podczas wyjścia poznasz kogoś wartego uwagi.

 

Horoskop Bliźnięta Marzec

Serce

Niektóre Bliźnięta posiadające drugą połówkę dopadną wątpliwości. Zaczniesz się zastanawiać, czy Wasz związek na pewno ma rację bytu. Dokładnie przyjrzysz się partnerowi i wsłuchasz się w głos własnego serca. W tym miesiącu raczej jednak nie podejmiesz decyzji, co dalej z Waszą relacją. Pozostałe Bliźnięta w związkach również przejdą małe zawirowania ze swoją drugą połówką. Sprawy, których do tej pory nie dostrzegałeś lub zwyczajnie bagatelizowałeś mogą przyczynić się do kryzysu. To, jak zakończy się spór, w dużej mierze zależy od Twojego nastawienia. Jeśli uda Ci się dojść z partnerem do konsensusu, będziecie cieszyć się swoją miłością już w drugiej dekadzie marca. Te Bliźnięta, które nieco dłużej przeciągną kłótnię, mogą w tym miesiącu nie doczekać się zażegnania konfliktu i przeżyć kilka cichych dni z partnerem. Samotnym Bliźniętom gwiazdy nie zwiastują w najbliższym czasie stabilizacji w związku. Na Twojej drodze raczej nie stanie teraz żadna interesująca osoba. A nawet jeśli poznasz kogoś i stwierdzisz, że wart jest Twojej osoby, nie angażuj od razu całego siebie w ewentualną relację. Ten ktoś może okazać się całkiem innym człowiekiem, niż sobie wyobrażasz. Możesz się niemiło zawieść.

 

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2018-03-01

Kategoria.: Horoskop Marzec

4.91/5 (104)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi