Horoskop Luty

Strona główna » Horoskop Luty

Wybierz swój znak zodiaku i poznaj swój horoskop

 

horoskop-baranhoroskop bykhoroskop rakhoroskop pannahoroskop wagahoroskop skorpionhoroskop koziorożechoroskop wodnikHoroskop Ryby

 

Horoskop Luty – Wybrane horoskopy niektórych znaków zodiaku zodiaku.:

 Horoskop Lew Luty

23.07 – 22.08

Serce

To będzie dobry czas dla Lwów na budowanie nowych relacji i umacnianie tych starych. Powinny to wykorzystać przede wszystkim te osoby, którym ostatnio nie układało się w związkach. Niektóre Lwy, choć może im się to nie spodobać, dla dobra związku powinny przynajmniej na chwilę oddać inicjatywę swojej drugiej połówce. Odkryjesz, że ta sytuacja wcale Ci nie przeszkadza. Ukochana osoba zaskoczy Cię swoją kreatywnością i pomysłami na wspólne spędzanie czasu. Wasz związek na nowo rozkwitnie. Samotne Lwy, szczególnie te urodzone pod koniec lipca, mają dużą szansę na znalezienie bratniej duszy. I w tym wypadku będziesz musiał powstrzymać się od wychodzenia przed szereg. Jeśli dasz się wykazać potencjalnemu partnerowi, czekają Was miłe chwile. W tym miesiącu chyba wszystkie Lwy przekonają się, że o związek i relacje z drugą połówką trzeba dbać. Czasami może wiązać się to z naginaniem własnych zasad i podporządkowywaniem pod dyktando partnera. Jeśli jednak jesteś prawdziwie zakochany, te drobne zmiany nie będą dla Ciebie problemem. Dzięki temu nie tylko sprawisz, że Twoja druga połówka poczuje się szczęśliwa i dowartościowana. Dasz się poznać jako wyrozumiały i dojrzały Lew. Z pewnością partner to zauważy i doceni. Zostaniesz za to nagrodzony.

 

Horoskop Strzelec Luty

22.11 – 21.12

Serce

Samotne Strzelce w pierwszej połowie miesiąca mogą stracić chęć na wszelkie randki czy nowe znajomości. Sytuacja zmieni się diametralnie po 20 lutego. Obok Ciebie pojawi się ktoś, kto może nawet skraść Ci serca. Co więcej, osoba ta może być tak bardzo Tobą zainteresowana, że będzie jej zależało na szybkim skróceniu dystansu między Wami. Większości Strzelców nie będzie to zbytnio przeszkadzać. Warto jednak starać się zachować zimną krew i nie dać sobie wejść na głowę. Po pierwszym zauroczeniu część Strzelców może żałować tej znajomości. Strzelce będące w stałym związku będą się cieszyć spokojem i równowagą jaka zapanuje między ukochanymi. Jeśli wystąpiły jakieś waśnie w poprzednich miesiącach, uda Ci się o nich zapomnieć. Planety sprzyjają bowiem temu, że będziecie bardziej niż zwykle skorzy do kompromisów i nowych zasad Waszego wspólnego życia. Gwiazdy sugerują też, byście bardziej zadbali o swój związek i zorganizowali jakiś miły wieczór we dwoje, może jakiś wypad za miasto czy miłą piątkową niespodziankę.

Horoskop Rak Luty

21.05 – 21.06

Serce

Raki, które od jakiegoś czasu trapią wątpliwości związane z uczuciami do partnera, w najbliższych tygodniach będą miały okazję przekonać się o ich sile i trwałości. Już niedługo wyjaśni się, czy Wasz związek ma szansę na dalsze trwanie, czy może jesteście ze sobą już tylko z przyzwyczajenia. Pozostałe Raki będące w parach nie mają się czego obawiać. Teraz nawet bardziej poczujesz wsparcie partnera. Przekonasz się, że możesz liczyć na swoją drugą połówkę w każdej sytuacji. Być może nawet pchnie Cię do spełniania swoich najskrytszych marzeń czy pielęgnowania pasji. Układ planet wpłynie na Wasze relacje bardzo pozytywnie. Szczególnie dobrze układać będzie Ci się w związku w drugiej dekadzie lutego. Zaplanuj na ten czas jakąś romantyczną kolację, wyjazd czy nawet zwykły spacer we dwoje. W Waszych relacjach nie zabraknie w tych dniach czułości i wzajemnej troski. Raki, które żyją w nieformalnych związkach mogą spodziewać się poważnych deklaracji ze strony partnera. Sprzyjać tego typu wyznaniom na pewno będzie klimat Walentynek. A te Raki, które wciąż idą przez życie bez swojej drugiej połówki niech się nie poddają i dobrze rozglądają wokół siebie. Być może ukochana osoba jest już w pobliżu, tylko jeszcze tego nie dostrzegasz.

 

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2018-01-01

Kategoria.: Horoskop Luty

4.76/5 (37)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi