Horoskop Lew ♌

Strona główna » Horoskop Lew ♌

Horoskop Lew ♌ – Czerwiec 2018

23.07 – 22.08

Cały miesiąc będzie cechował się dla Ciebie odwagą i nieustępliwością w działania. Wszystko za sprawą Marsa będzie miał na Ciebie znacznie większy wpływ niż przed miesiącem. Niestety musisz uważać na to by ktoś z Twoich bliskich się na Ciebie nie obraził. Jest bowiem szansa że uzna Ciebie za osobę obcasową mocno przemądrzałą. W pracy możesz liczyć na bardzo dobre relacje z przełożonym. Wybierzesz strategie życia z szefem w jak najlepszej komitywie co znacznie się Tobie opłaci w dłuższej perspektywie. Pod koniec miesiąca możecie nieco stracić animuszu i pewności siebie.

 

Serce

Lwy które zakochają się w czerwcu, to na całego. Uczucie to może owładnąć Was tak mocno, że nikt i nic nie będą się liczyć tylko ta jedna osoba. Części z Twoich przyjaciół taki stan rzeczy nie będzie się podobać, dlatego mogą starać się nieco ostudzić Twoje emocje. Horoskop pokazuje ze będzie to działanie nieskutecznie, ale jeśli już czytasz ten horoskop warto byś jednak wziął pod uwagę ich starania. Czy uczucie Twoje a raczej tej drugiej osoby do Ciebie jest szczere – przekonacie się dość szybko. Jest duża szansa że nastąpi to w połowie miesiąca. Lwy będące w związku małżeńskim nie muszą obawiać się żadnych niemiłych niespodzianek. Wyjątkiem jest sytuacja w której planujecie jakiś mały grzeszek. Jest duża szansa, że partner to odkryje i wytknie Wam coś o czym postanowiliście zapomnieć.

 

Dom i Otoczenie

Wszelkie różnice zdań jeśli pojawią się w Twoim  najbliższym otoczeniu będą inicjowane tym, że możecie mieć tendencję do tego że będziecie chcieli podejmować wszelkie decyzje sami bez konsultacji z innymi. Wywołać to może oburzenie wśród najbliższych bowiem uznają że chcesz narzucać im swoją wolę. Finalnie Twoja siła argumentów przekona ich do działania podług Twoich propozycji, jednak niesmak pozostanie. Unikajcie sytuacji w której się wymądrzacie, wtedy to Wasi najbliżsi stracą cierpliwość i rokosz jest gwarantowana  podczas którego siła Waszych argumentów przestanie działać. Lwy które zaczną nową miłość, odstawią na bok swoich przyjaciół i przestaną zupełnie liczyć się z ich zdaniem. Mogą pojawić się pomysł całkowitego zerwania z nimi kontaktu. Warto tego nie robić, jednak jeśli już to postanowiłeś – to szczęśliwie prawdziwa przyjaźń przetrwa próbę czasu.

 

Życie Zawodowe

Starajcie unikać się zbędnych wydatków, a już z pewnością nie pożyczajcie pieniędzy od znajomych tylko po to, by kupić sobie coś co nie jest potrzebą pierwszej kategorii. Wasze decyzje zakupowe podejmowane bez uprzedniego przemyślenia, niestety nie będą trafne i co więcej nie będą potrzebne a zobowiązanie finansowe zostanie.

W pracy będzie się Wam układać wyśmienicie. Bardzo dobre relacje z szefem mogą przynieść Wam wymierne korzyści już w przyszłym miesiącu.  Lwy muszą uzbroić się w dyscyplinę i podchodzić do wszystkich obowiązków z należytą dyscypliną. Nawet do tych obowiązków które zaczęły już ich nudzić i w odniesieniu do których popadły w rutynę.

 

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Lew

 

4.82/5 (152)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi