Horoskop Lew Wrzesień

Lew

23.07-22.08

 

Serce

Początek września zapowiada się obiecująco zwłaszcza dla Lwów urodzonych w sierpniu. Możliwe, że Twoja wakacyjna zażyłość z nowopoznaną osobą przetrwa i zamieni się w bardziej dojrzałą relację. Przygotuj się na przedłużenie romantycznych uniesień. Być może zaczniecie się spotykać na poważnie. Niektóre Lwy po ubogich we flirt wakacjach postanowią wrócić do byłego partnera. Samotni mają jeszcze czas, by kogoś poznać. Swoje szanse na głębokie uczucie zwiększysz, decydując się na spontaniczny wyjazd z przyjaciółmi, podczas którego pożegnacie lato. Jeśli jesteś w parze możesz teraz cieszyć się względnym spokojem w związku. W niepamięć odejdą wszystkie nieporozumienia i konflikty. Niewykluczone też, że wybierzecie się na randkę czy tańce aż po świt. Nieco gorzej zacznie układać się Lwom pod koniec września. Uważaj z kim zawierasz znajomości. Nie daj się zwieść pierwszemu wrażeniu. Może zafascynować Cię osoba, która nie jest taka za jaką się podaje. Dopiero za jakiś czas odkryjesz jej prawdziwe ja.

 

Dom i otoczenie

Lwy, które urodziły się na przełomie lipca i sierpnia, będą rozchwytywane. Bardzo możliwe, że najbliżsi poproszą Cię o zostanie świadkiem na ich ślubie lub chrzestnym ich dziecka. Niektóre Lwy mogą otrzymać zaproszenie na duże rodzinne spędy, inne – na kameralne spotkania. Niezależnie od formy zjazdu, uznasz go za udany i wart powtórzenia. Choć aura już raczej jesienna, marzyc będziesz o podróży i wypoczynku. Znajdziesz go podczas spontanicznego wyjazdu z przyjaciółmi. To nie musi być wcale wyprawa do ciepłych krajów. Czasem wystarczy zwykły weekendowy wypad za miasto. Obojętnie jaką formę wypoczynku wybierzesz – aktywnie i sportowo czy na leniuszka – będziesz bardzo zadowolony z wyjazdu. Możesz miło się zaskoczyć. Pod koniec września pomyślisz o wprowadzeniu nawet minimalnych zmian w mieszkaniu. Może przesuniesz tylko kanapę w inne miejsce, a może skończy się na poważnym remoncie. Lwy posiadające ogródki, znajdą przyjemność w porządkowaniu rabatek.

 

Życie zawodowe

We wrześniu najlepiej powodzić będzie Ci się w kwestiach zawodowych i finansowych. Uda Ci się uzbierać konkretną kwotę, którą pod koniec miesiąca prawdopodobnie wydasz na podróż lub remont. Zanim jednak do tego dojdzie, przed Tobą jeszcze kilka tygodni. Warto wykorzystać ten czas na wprowadzenie w życie planów związanych z dodatkowym zarobkiem. W tym momencie fortuna Ci sprzyja. Pluton zainspiruje Cie do inwestowania. Zaufaj swojej intuicji. Uda Ci się też wyjść na prostą w pracy. W końcu uporasz się z zadaniami i uporządkujesz też relacje z najbliższymi współpracownikami. Otwarcie porozmawiasz z nimi o swoich odczuciach, prośbach i pretensjach. O dziwo wszystkie Twoje zarzuty zostaną przyjęte bardzo spokojnie. Po przemyśleniu spraw, wszyscy przyznają Ci rację i w przyszłości zaczną bardziej brać pod uwagę Twoje pomysły. Młodsze Lwy powinny przemyśleć obronę pracy magisterskiej. Nie ma sensu dalej zwlekać. Czas zamknąć ten rozdział i skupić się na rozwoju kariery zawodowej.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi