Horoskop Lew Styczeń

Lew

23.07 – 22.08

Serce

Sprawy miłosne Lwów zapowiadają się w tym roku całkiem dobrze. Samotni staną się jeszcze bardziej pewni siebie i swoich walorów, które każdego dnia będą starać się podkreślać w relacjach damsko-męskich. Absolutnie nie myśl teraz o wylegiwaniu się na wygodnej kanapie. Styczeń to dobry czas na nawiązywanie nowych znajomości. Nie daj się długo namawiać znajomym na wieczorne wyjścia do pubu czy nawet na zakupy do galerii. Każde miejsce jest dobre na spotkanie swojej drugiej połówki. Szczególnie gwiazdy będą Ci sprzyjać w miłości w drugiej dekadzie stycznia. Nie przegap swojej szansy. A jeśli jesteś Lwem w związku również wykorzystaj przychylność planet i razem ze swoją drugą połówką wybierzecie się w góry czy inne spokojne miejsce. Tam zbierzcie siły, zregenerujcie się i spędźcie ze sobą trochę czasu. Wasza miłość jeszcze bardziej zakwitnie. Jeśli postanowicie jednak zostać w domu, uważaj na to co mówisz i robisz. Twoja porywczość nie wyjdzie Ci na dobre. Zrezygnuj z kłótni i bezpodstawnych podejrzeń. W innym razie zanosi się na ciche dni zamiast romantyzmu i gorących chwil z partnerem.

 

Dom i otoczenie

W domu wrzuć na luz. Dom nie  musi wyglądać perfekcyjnie. Twoja ostatnia obsesja na punkcie czystości i porządku wpływa na relacje rodzinne. Domownicy mają już po dziurki w nosie Twojego ciągłego zaganiania ich do sprzątania. Zamiast tego, warto skupić się na zacieśnianiu więzi z partnerem, rodzicami, rodzeństwem czy dziećmi. Zwłaszcza Lwy posiadające dzieci powinny skoncentrować się na sprawach swych pociech. Pomóż w odrabianiu lekcji czy po prostu pobaw się z maluchami. O Twój czas zabiega tez partner, który z chęcią wypije z Tobą ciepłą herbatę i obejrzy ulubiony serial. Skup się na rodzinie, w innym razie czekają Cię kłótnie i spory z najbliższymi. Od rodziców lub dalszych krewnych możesz otrzymać podarek, który przywoła wspomnienia – nie zawsze miłe. Niewykluczone, że będziesz musiał zmierzyć się z widmem przeszłości. Na szczęście otuchy dodadzą Ci przyjaciele. Uważaj tylko, by partner nie poczuł się zazdrosny. Nie daj mu do tego powodów. Samotne Lwy będą rozchwytywane przez przyjaciół. Korzystajcie z uciech póki pozwala Wam na to czas.

 

Życie zawodowe

W pracy zapanuje miła atmosfera. Przyczynia się do tego także Lwy – a wszystko za sprawą Waszego nietuzinkowego poczucia humoru. Nie zapomnij jednak, że do pracy przede wszystkim przychodzisz po to, by pracować. Jeśli pozwolisz sobie na zbyt wielki luz, nie licz na wysoką premię noworoczną. Bardzo możliwe, że szef da Ci do zrozumienia, że czas zabrać się do roboty. Szykuj się wtedy na dodatkowe zadania, którymi Cię obarczy. Nie zrażaj się ogromem pracy i presją czasu. Zrobisz to co do Ciebie należy i jeszcze pomożesz kolegom. Nie wszystkim się to jednak spodoba. Ktoś z twojego zespołu zazdrości Ci organizacji i szczęścia, które niewątpliwie w styczniu będzie Ci sprzyjać. Uważaj, komu się zwierzasz. Niektóre informacje zostaw dla siebie, bo zazdrośnik może wykorzystać przeciwko Tobie. Lwy na stanowiskach kierowniczych powinny bacznie przyglądać się swoim pracownikom i jasno wyznaczyć cele na najbliższe miesiące. A jeśli szukasz pracy lub myślisz o zmianie posady, zacznij rozglądać się za ofertami już w pierwszej dekadzie stycznia. Prawdopodobnie natrafisz na ofertę marzeń. Lwy zastanawiające się nad przejściem na emeryturę, mogą już planować wakacje.

 

 

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi