Horoskop Lew Styczeń 2017

Lew

23.07 – 22.08

Z każdym  dniem będzie coraz lepiej. Słońce i Mars zapewni Tobie coraz lepsze samopoczucie i przyniesie zmiany na które tak z utęsknieniem czekasz. Przed Tobą przełomowe wydarzenia, prawdopodobnie zbiegi okoliczności, które warto wykorzystać po Twojej myśli. Wszystko co teraz musisz zrobić to je wykorzystać a już niedługo będziesz mógł odcinać kupony. W tym miesiącu, co nie jest noworocznym postanowieniem możesz przecierać swoje życiowe szlaki. Sił i odwagi zwykle Tobie nie brakuje, tylko często jest to słomiany zapał. Po 10 stycznia każda walka jaką podejmiesz ma większe szanse na zakończenie się powodzeniem.

 

Serce

Możesz spodziewać się wiele ekstrawaganckich spotkań. Niestety spośród nich będziesz miał problem jak wybrać tego jedynego lub tą jedyną. A decyzja nie będzie łatwa. Nie śpiesz się zbytnio i nie łap pierwszej okazji. Daj sobie czas i dobrze się zastanów, bo być może z ta osobą spędzisz resztę swojego życia. Lwy w stałym związku mogą znaleźć się na rozdrożu co wyzwoli w nich poczucie tęsknoty.  Partner zacznie stawiać wymagania i twarde warunki do których się dostosujesz lub przekonasz partnera / partnerkę że Twoje propozycje zgoła odmienne są lepsze dla Waszego związku. Pamiętaj tylko że związek to nie ring, a argumenty to nie rękawice bokserskie. Ty też nie zawsze musisz postawić na swoim.

 

Dom i Otoczenie

Na początku roku rozwiążesz każdy rodzinny problem i pomożesz rodzicom lub starszym krewnym w ich problemach. W drugiej połowie stycznia może być w kratkę. Raz zapragniesz przenieść się na drugi koniec świata, tam gdzie jest ciepło, innym razem poczujesz potrzebę zakopania się w domowe pielesze unikając zimna jakie panuje na oknem. Twoje zmienne humory mogą złościć domowników. Uwaga jeśli Twój partner lub partnera są spod znaku Skorpiona, Raka, Strzelca lub Lwa – tu źródło konfliktu jest bardzo bliskie. Dlatego pohamuj swoja zmienność. Samotne Lwy poznają w bliskim otoczeniu rodzinnym nowa osobę która wzbudzi w nich swoja sympatię, tym bardziej że w single w chłodne dni bardzo potrzebują nowych kontaktów, które mają szansę przerodzić się w ryzykowne przygody na końcu świata lub Polski.

 

Życie zawodowe

Styczeń zapowiada się bardzo pracowicie. W pracy mogą w nowym roku przynieść roszady z którymi musisz się zmierzyć. Jednak Twoja praca spotka się z uznaniem i Twoja pozycja nie zostanie zachwiana. Pamiętaj że najprawdopodobniej masz asa w rękawie więc nie wahaj się podejmować decyzji nawet najbardziej ryzykownych, czy w oczach innych kontrowersyjnych. Pamiętaj że warto posłuchać się innych, ich opinii i sugestii. Pamiętaj że oni nie wiedza że wspiera Ciebie Mars i że dysponujesz nadmiarem energii. W połowie miesiąca nadmiar energii może być tak duży, że nikt nie będzie za Toba nadążać więc projekty warto prowadzić samotnie a innym pokazać jego efekty. W tym miesiącu wykażesz się zdolnościami przywódczymi  dlatego chcąc nie chcąc możesz stać się liderem. Może warto to wykorzystać na swoją korzyść? Świetnie Tobie pójdzie również w sprawach finansowych. Zastanów się nad grą na giełdzie, fundusze inwestycyjne czy może forex?

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi