Horoskop Lew Sierpień

Lew

23.07 – 22.08

Sierpień miesiąc Twojego znaku. Od początku miesiąca cieszyć się będziesz poprawą kondycji fizycznej oraz swojego stanu konta a w życiu prywatnym zapanuje stabilizacja. Niektóre Lwy staną na ślubnym kobiercu, zostaną szczęśliwymi rodzicami lub jak w przypadku starszych Lwów staną się upragnionymi dziadkami. Lwy które od dłuższego czasu planowały dłuższe wyjazdy teraz je zrealizują. Najbardziej jednak zmieni się Wasza samoocena. Wzrośnie Wam optymizm, wiara we własne siły i widzę. Jest to już tylko krok do sukcesu. Musicie go jednak tylko podjąć. Jest to też świetny moment na zerwanie z nałogami lub toksycznymi znajomościami. Jest to czas żeby zacząć od nowa ! Rozpoczęliście astrologiczny rok, który będzie dla Was korzystny. Podejmiecie wyzwanie rozwoju samego siebie. Wrócicie do szkolnych ławek bowiem zapragniecie samorozwoju. Innym sposobem samorealizacji może być odnowa duchowa szeroko rozumiana. Gwiazdy w tym miesiącu są dla Was bardzo przychylne. Będzie to miesiąc wyjątkowo Wam przychylny.

 

Serce

W pierwszej dekadzie sierpnia za sprawą Wenus zajmiecie się pracą i zabezpieczeniem finansowym dla Was i Waszych najbliższych. Po tym okresie jednak zaszumi Wam w głowie. Mężczyźni staną się przystojni a kobiety bardziej niż zwykle ujmujące Waszą uwagę. Za sprawą Marsa Lwy rzuca się w wir romansów, uniesień i prób zdobyczy damsko – męskich. Lwy będące w małżeństwie na urlopowym wyjazdzie przypomną sobie jak to bywało z partnerką podczas ich pierwszych miesiącach wspólnie. Ogólnie w związkach zapanuje istny renesans w którym Lwom będzie dużo łatwiej spełnić pokładane w nich nadzieje, a one same lepiej zrozumieją swojego partnera lub partnerkę. Lwy urodzone w lipcu zdecydują się małżeństwo ogłaszając to wszystkim swoim bliskim – ale to dopiero w połowie miesiąca. Niektóre Lwy mogą w tym czasie przeprowadzać się do własnego mieszkania lub zdecydować się dzielić z drugą połówką swój dach. W drugiej połowie miesiąca Lwy mogą podczas wyjazdu spotkać osobę która odegra w ich życiu bardzo ważną rolę. Nie będzie to jednak wybranek lub wybranka serca.  Lwy urodzone w sierpniu staną się wyjątkowo uwodzicielskie zarówno dla nowych osób jak i partnerów / partnerek. Młode Lwy będą posiadać tak dużo życiowej energii że na wszelkich imprezach towarzyskich będą błyszczeć w gronie co ułatwi im poznanie wakacyjnej miłości która ma szansę przetrwania do września pod warunkiem że spełni pokładane w niej oczekiwania intelektualne. Jedynie Lwy urodzone między 16 – 18 sierpnia będą pod wpływem Saturna który może pomóc w podjęciu decyzji o rozstaniu się z druga połówką, która nie miała na Was pozytywnego wpływu. Jeśli jednak żyjecie w udanym związku zwróćcie uwagę na zdrowie swojego partnera.

 

Dom i Otoczenie

Zatęsknicie za podróżami i przygodami. Spotkania towarzyskie pochłoną Was bez reszty. O wolnych weekendach w gronie rodzinnym możecie zapomnieć. Lwy lipcowe będą się teraz bawić na licznych weselach swoich znajomych. Lwy będące na wakacjach na których organizowane są różnego rodzaju imprezy niech smiało biorą w nich udział. Nawet jeśli nie wygrają staną się gwiazdą wydarzenia. Jedynie Lwy urodzone w drugiej połowie sierpnia niech zrobią przegląd samochodu. Mogą się im przytrafić jakieś drogowe niespodzianki. Podobnie w odniesieniu do domu. Sprawdźcie alarmy domowe, szczelność rur tak by nieprzyjemny wypadek związany z domem nie  zabrał Wam uroków tego miesiąca.

 

Życie zawodowe

Obdarzeni zostaniecie optymizmem, który spowoduje że nabierzecie ponownie nadzieje na awans zawodowy. Bardzo odważnie zaczniecie snuć nowe plany, stawiać sobie ambitne plany i zaczniecie analizować w co warto zainwestować nadwyżki finansowe. Do 10 sierpnia nie podejmujcie jednak większych i bardziej ryzykownych inicjatyw. Ten czas wykorzystajcie do przeanalizowania Waszych wydatków. Może znajdzie się jakieś źródło powodujące nadmierne ubytki w Waszej kasie.  Lwy urodzone w pierwszych dniach znaku mogą liczyć na awans lub jakiś intratny kontrakt. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą zanotują wzrost przychodów. Muszą tylko przyciąć wydatki a wzrost zysków będzie gwarantowany. Niektóre Lwy z sierpnia postanowią zrobić użytek ze swoich talentów na polu zawodowym. Zaczną na  swoich talentach zarabiać.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi