Horoskop Lew Październik

Lew

23.07-22.08

 

Serce

Odezwą się w Tobie najbardziej ukryte żądze. Przeżyjecie z partnerem niezapomniane chwile. Namiętność weźmie górę. Uważaj jednak, by nie przesadzić. Miłość i nienawiść dzieli bardzo cienka linia. Nocą będziecie jak greccy kochankowie, za dnia może jednak dochodzić do równie emocjonujących kłótni. Musicie wyważyć emocje, by Wasz związek na tym nie ucierpiał. Samotne Lwy może spotkać miłe zaskoczenie, jeśli umówią się na spotkanie z zalotnikiem, którego już na samym początku skreśliły. Warto się umówić i sprawdzić co się stanie…

 

Dom i otoczenie

Koniec z drobnymi pracami domowymi. Szykuje się poważny remont! Po skończonej pracy każdy Lew poczuje się dumny ze zmian, jakie wprowadził. Szkoda tylko, że wszyscy wokół nawet nie zauważą włożonego w te zmiany wysiłku. Domownicy nie będą w tym czasie wsparciem dla Lwów. Pod koniec miesiąca szykuje się zjazd rodzinny. Do omówienia będą ważne sprawy. Jakie? O tym dowiesz się dopiero podczas spotkania.

 

Życie zawodowe

Koledzy i koleżanki z pracy nie raz poproszą Cię o pomoc i radę w sprawach zawodowych. Nie staraj się jednak wszystkich zadowolić i za wszelką cenę udzielać porad i wskazówek. Jeżeli któryś z Twoich pomysłów nie spodoba się współpracownikom i szefowi, nie próbuj go na siłę realizować. W ten sposób unikniesz rozczarowania, a Twoja pozycja w firmie nie spadnie. Pomyśl o kursie doszkalającym. Podniesienie kwalifikacji w połączeniu z Twoją kreatywnością i obowiązkowością staną się atutami w walce o przyszły awans. Brak gotówki Ci nie zagrozi.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi