Horoskop Lew Marzec 2017

Lew

23.07-22.08

 

Serce

Pierwsza połowa miesiąca Lwom w związkach nie upłynie pod znakiem harmonii i spokoju. W wielu sprawach nie znajdziesz porozumienia z partnerem. Niektóre Lwy zaczną zastanawiać się nad sensem wspólnej wędrówki przez życie. Takie refleksje mogą dotknąć nawet zaobrączkowanych. Dopiero po 20 marca między skłóconymi parami zacznie się układać. Zaczniesz dostrzegać przede wszystkim jasne strony Waszego związku. Docenisz też czas spędzany z partnerem. Również samotne Lwy właśnie w tym czasie poczują dobroczynny wpływ Wenus. Twoje sprawy sercowe rusza do przodu. Jeśli zdecydujesz się na weekendowy wyjazd z przyjaciółmi, zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś nowego. Ta znajomość zapowiada się obiecująco. Uważaj tylko, by zupełnie nie stracić głowy i zbyt wcześnie nie ujawniać swoich uczuć. W ten sposób możesz wystraszyć swoją potencjalną drugą połówkę. Nie daj się też zwieźć lawinie komplementów i obietnic.

 

Dom i otoczenie

Zaczniesz dużo bardziej interesować się sprawami rodzinnymi. Zdecydujesz się na odwiedziny nawet u bardzo dalekich krewnych. Spotkania i długie telefoniczne rozmowy staną się sprawą na porządku dziennym. W drugiej połowie miesiąca spokojny o sprawy najbliższych w końcu skupisz się na sobie. Samotne Lwy postanowią zorganizować imprezę dla przyjaciół lub zaplanują wspólne wyjście na miasto. Niektóre pokłady energii postanowią spożytkować na wiosenne porządki, inne – odwiedzą siłownię. Lwy posiadające dzieci najpierw sprawdzą postępy swoich pociech w szkole i jeśli zajdzie taka potrzeba pomogą w nadrobieniu zaległości. Potem rozpoczną przygotowania do wyjazdu. Szykuje się rodzinny wypad w góry lub gdzieś zagranicę. Bardzo możliwe, że w międzyczasie odwiedzą Cię teściowie.

 

Życie zawodowe

Będziesz bardzo pewny siebie. Z chęcią weźmiesz na siebie dodatkowe zadania, mimo że już teraz nie narzekasz na brak pracy. Jeśli się sprężysz i ostro weźmiesz do pracy, uda Ci się dotrzymać wszystkich terminów. Masz teraz sporą siłę przebicia i spore pokłady energii, więc nie powinieneś mieć z tym problemów. Jeżeli jednak zauważysz, że coś wymyka Ci się spod kontroli, nie bój się prosić o pomoc. Lwy urodzone w lipcu będą miały teraz smykałkę do interesów. To może być dobry czas na rozkręcenie własnego biznesu. Jeśli tylko masz plan, spróbuj go zrealizować. Teraz nic nie tracisz. Szanse na powodzenie zwiększą się jeszcze po 13 marca. Lwy, które właśnie zmieniają pracę lub zaczynają swoją karierę, poczują się w nowym miejscu jak ryba w wodzie. Bądź sobą i daj się poznać innym. Twoja otwartość i optymizm na pewno pomogą w nawiązaniu nowych znajomości.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi