Horoskop Lew Maj

Strona główna » Horoskop Lew ♌

Horoskop Lew ♌ – Maj 2018

23.07 – 22.08

Jeśli marzysz o odpoczynku to czas to zrealizować. Wyjazdy zagraniczne są jeszcze w promocyjnych cenach a południe Europy jest już rozgrzane od słońca. Jeśli jednak jest przed Tobą jakakolwiek szansa rozwoju zawodowego to odłóż wakacyjne plany na bok i skup się na pracy zawodowej – przynajmniej w pierwszej połowie miesiąca.

Serce

Lwy w stałych związkach mogą poczuć większą więź ze swoim partnerem. Będzie to podyktowane między innymi tym, że zaczniecie ze sobą więcej przebywać, również dzięki temu że oboje będziecie mieli mniej obowiązków w pracy. Finałem Waszego zbliżenia się, będzie dużo większa przyjemność ze wspólnego seksu jaką odczujecie pod koniec miesiąca. Niestety warto uważać, bowiem horoskop przewiduje drobne scysje w pierwszej dekadzie miesiąca. Samotne Lwy mają szanse się zakochać w ostatniej dekadzie miesiąca co będzie częściowo wynikiem ich wzmożonej aktywności towarzyskiej z początku miesiąca.

Dom i Otoczenie

W maju możecie liczyć na niemało rodzinnych spotkań i imprez. Podczas nich spotkać możecie kuzynostwo którego nie widzieliście od bardzo dawna. Spotkanie to może przynieść Wam bardzo dużo satysfakcji. W życiu towarzyskim, w szczególności w pierwszej dekadzie miesiąca czeka Ciebie wiele miłych niespodzianek. Podczas Waszych spotkań nie będziesz jednak tym, który będzie brylować na salonach. Pojawi się bowiem na nich ktoś kto zauroczy nie tylko całe zebrane towarzystwo ale i Ciebie. Lwy czekające na odbiór mieszkania lub domu, by móc się do niego wprowadzić, mogą liczyć na pozytywne zakończenie całej procedury w drugiej połowie maja. Wtedy to poczujecie się, że już niebawem będziecie mieć swoje prywatne gniazdko z dala od zgiełku.

Życie zawodowe

Warto powstrzymać zachcianki i potrzeby w tym miesiącu. Mogą one być bowiem dość kosztowne, do tego stopnia że przewyższą Wasze dochody. Dlatego jeśli nie chcecie zakończyć maj na minusie zrewidujcie swoje nadchodzące wydatki. Niemniej zaczniecie patrzeć na innych, którzy zarabiają znacznie więcej od Was z nutą zazdrości. Może to być motywator do tego, że zaczniecie bardziej niż zwykle starać się o awans, co ma dużą szansę powodzenia. Wasi szefowie zobaczą, że potraficie być nie tylko świetnymi specjalistami, ale równie dobrymi przewódcami.

 

 

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Lew Maj

 

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi