Horoskop Lew Maj 2017

Lew

23.07-22.08

 

Serce

Wolne Lwy mogą szykować się na gorący romans. Wpływ Plutona sprawi, że wszelkie doznania staną się teraz dużo bardziej intensywne i wyjątkowo namiętne. Jest szansa, że ta znajomość przerodzi się w poważny trwały związek. Lwy pozostające w parach, które walczą z uczuciowymi rozterkami, w końcu zadecydują co dalej. Wszystkie wątpliwości pomoże rozstrzygnąć przychylny i rozważny Saturn. W końcu dojrzejesz do tego, by się ustabilizować albo wręcz przeciwnie – stwierdzisz, że Wasza relacja nie ma przyszłości i należy ją zerwać. Obojętnie jaka będzie Twoja decyzja z jej wyjawieniem partnerowi poczekaj na odpowiedni moment. Przygotuj drugą stronę do sytuacji, którą chcesz Wam zgotować.

 

Dom i otoczenie

Po raz kolejny przekonasz się, że na rodzinę możesz liczyć – nawet jeśli Wasze relacje często nie są najlepsze, w razie potrzeby zawsze przyjdą Ci z pomocą. W maju Wasze więzi będą szczególnie silne. Członkowie rodziny staną się bardziej wyrozumiali i troskliwi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz nawet liczyć na pomoc finansową ze strony krewnych. Wszelkie rady i sugestie przyjmuj z uśmiechem na twarzy, nawet jeśli nie z każdą się zgadzasz. Nie okazuj podenerwowania, gdy ktoś z bliskich zwróci Ci uwagę. Przemyśl sprawę, może tym razem warto się posłuchać? Życie towarzyskie rozkwitnie dopiero pod koniec maja. Wcześniej najzwyczajniej w świecie nie będziesz miał czasu na spotkania ze znajomymi. Kiedy już jednak staniesz się bardziej dostępny, spędzisz miłe chwile z przyjaciółmi. Prawdopodobnie podczas jednego z nich, poznasz nową ciekawą osobę, z którą będziecie nadawać na podobnych falach.

 

 

Życie zawodowe

W maju czeka Cię sporo pracy. To Ci jednak niestraszne. Nabierzesz dużej pewności siebie. Będziesz przekonany, że bardzo dobrze poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Takie nastawienie z pewnością pomoże CI uporać się ze wszystkimi zadaniami jak i zmierzyć się z pewnymi kryzysami, które pojawiają się na horyzoncie. Jeśli pracujesz na stanowisku kierowniczym, znajdziesz wspólny język z podwładnymi co zagwarantuje Ci spory posłuch i aprobatę. Niech Cię jednak nie poniesie – staraj się utemperować swój gorący temperament i zbytnio się nie wywyższaj, nie podkreślaj za bardzo swojej władzy, bo wszyscy obrócą się przeciw Tobie. Pamiętaj, że w zespole najważniejsze są dobre relacje – bez tego praca nie ruszy dalej. Choć w pracy wszystko będzie się układać, sfera finansowa pozostanie bez zmian. Może to i dobrze, bo smykałki do interesów w tym miesiącu Ci nie przepowiadamy. Jeśli ktoś zaproponuje Ci intratny interes do zrobienia, zastanów się trzy razy zanim w to wejdziesz. Nie daj się zwieść – pieniądze nie leżą na ulicy i tak po prostu nie wpadają do kieszeni. Można je za to w łatwy sposób stracić.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi