Horoskop Lew Luty

Lew

23.07 – 22.08

Serce

To będzie dobry czas dla Lwów na budowanie nowych relacji i umacnianie tych starych. Powinny to wykorzystać przede wszystkim te osoby, którym ostatnio nie układało się w związkach. Niektóre Lwy, choć może im się to nie spodobać, dla dobra związku powinny przynajmniej na chwilę oddać inicjatywę swojej drugiej połówce. Odkryjesz, że ta sytuacja wcale Ci nie przeszkadza. Ukochana osoba zaskoczy Cię swoją kreatywnością i pomysłami na wspólne spędzanie czasu. Wasz związek na nowo rozkwitnie. Samotne Lwy, szczególnie te urodzone pod koniec lipca, mają dużą szansę na znalezienie bratniej duszy. I w tym wypadku będziesz musiał powstrzymać się od wychodzenia przed szereg. Jeśli dasz się wykazać potencjalnemu partnerowi, czekają Was miłe chwile. W tym miesiącu chyba wszystkie Lwy przekonają się, że o związek i relacje z drugą połówką trzeba dbać. Czasami może wiązać się to z naginaniem własnych zasad i podporządkowywaniem pod dyktando partnera. Jeśli jednak jesteś prawdziwie zakochany, te drobne zmiany nie będą dla Ciebie problemem. Dzięki temu nie tylko sprawisz, że Twoja druga połówka poczuje się szczęśliwa i dowartościowana. Dasz się poznać jako wyrozumiały i dojrzały Lew. Z pewnością partner to zauważy i doceni. Zostaniesz za to nagrodzony.

 

Dom i otoczenie

Starsze Lwy staną się dla rodziny i znajomych ogromnym wsparciem. Planety obdarzą Cię wyjątkowym darem zjednywania sobie ludzi. Będziesz też trafnie wyciągać wnioski i szybko znajdować rozwiązania nawet z najtrudniejszych sytuacji. Z chęcią z tych umiejętności skorzystają Twoi bliscy. Przynajmniej kilka osób zgłosi się do Ciebie z problemem i prośbą o pomoc w jego rozwikłaniu. Nie odmawiaj pomocy, bo już niedługo możesz sam jej potrzebować. Od połowy lutego wszystkie Lwy mogą liczyć na dobry nastrój. Świetna atmosfera w domu zachęci Cię do zorganizowania rodzinnego spotkania. Ci, którzy posiadają dzieci, skupią się teraz bardziej na ich potrzebach. Być może wyjedziecie razem na narty czy zwyczajnie spędzicie czas w kinie lub na spacerze. Pod koniec miesiąca niektóre Lwy przekonają się, że osoba, w której szczere intencje kiedyś zwątpiły, nigdy nie miała złych zamiarów. Zdziwi Cię jak bardzo okaże się wobec Ciebie lojalna. Nieco gorszych chwil w domu przeżyjesz między 11 a 14 lutego. W tych dniach może dojść do niewielkich spięć. Szybko jednak uda się załagodzić konflikt. Pomoże Ci w tym przychylny Wodnik.

 

Życie zawodowe

Absolutnie nie trać teraz zapału w pracy. Jeśli tylko trochę się przyłożysz, zabłyśniesz i zostaniesz doceniony. Już w pierwszych dniach lutego gwiazdy będą Ci sprzyjać. Nadarzy się okazja do dokonania czegoś naprawdę ważnego. Nie śpiesz się jednak. Twardo stąpaj po ziemi i rób wszystko we własnym tempie. Szczególnie sierpniowe Lwy poczują przypływ energii. Będziesz dużo bardziej skuteczny. Uda Ci się osiągnąć zamierzony cel. Nie ekscytuj się tym jednak zbytnio i cały czas bądź czujny. Choć wokół Ciebie jest mnóstwo przychylnych Ci osób, wśród nich może pojawić się ktoś kto skomplikuje Ci życie. Nie panikuj jeśli sprawy wymkną Ci się spod kontroli. Jeśli zachowasz zimną krew, wszystko się ułoży. Dotyczy to także tych Lwów, które działają na własny rachunek. Firma będzie się rozwijać, musisz tylko uważać komu powierzasz obowiązki. Młode Lwy, które jeszcze nie wkroczyły na zawodową ścieżkę, powinny bardzo przyłożyć się teraz do nauki. Być może już niedługo będziesz mieć okazję wykorzystać zdobytą wiedzę.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi