Horoskop Lew Luty 2017

Lew

23.07 – 22.08

Serce

Jest to miesiąc w którym poznacie różne smaki miłości. Doświadczenia tego nie będziecie żałować, wręcz przeciwnie, jeszcze łatwiej otworzycie się na nowsze i bardziej zmysłowe doznania. W tym miesiącu nawet Lwy uważające się za znawcę sztuki miłosne mogą poczuć się laikami. O tak nowatorskich doznaniach mowa. Ciekawe jest to, że właśnie Wasza skromność w tym miesiącu ma szansę uwieść kogoś. Samotne Lwy nie rozejrzą się wokół siebie. Mają one bowiem wokół siebie kogoś interesującego kto może pobudzić ich serce do szybszej akcji. Warto jednak nie zamykać się na nowe możliwości. Za rogiem czai się ktoś, jeszcze ciekawszy o kogo trzeba się jednak bardziej postarać.

 

Dom i Otoczenie

Wasze życie rodzinne rozkwitnie. Lwy będą miały aż nadto możliwości do rodzinnych spotkań i plotek. Może okazać się ktoś z rodziny spod znaku Barana lub Raka poprosi Was o radę. Wasze rozwiązanie problemu okaże się wręcz banalne jak i genialne. Ostatnie dni miesiąca to okres w którym warto by Lwy nie wchodziły w tematy poświęcone flirtom innych osób. Jak to zwykle bywa okazać się one mogą nieprawdą, a Wasza obecność lub wypowiedzi w tym gronie mogą dotknąć osobę która była ich tematem, a osoba ta raczej dowie się że w nich Wy uczestniczyliście.

 

Życie zawodowe

W lutym może nastąpić bardzo duży zwrot akcji. Możecie stanąć przed koniecznością w której spadną na Was obowiązki które do tej pory nie należały do Was. Początki mogą być trudne, co dodatkowo zwiększy Waszą irytacje. Po pewnym czasie uznacie jednak że nowe zadania są znacznie bardziej ciekawsze od tego co robiliście do tej pory. Zmiana ta skończy się tym, że otrzymacie liczne pochwały i gratulacje. Nie warto też planować jakiś decyzji zawodowych, bowiem czekają Ciebie niespodzianki których nie przewidziałeś a które mogą przynieść Tobie znaczną poprawę sytuacji materialnej. Pieniądze, temat bardzo istotny w tym miesiącu dla każdego Lwa. Warto by Lwy były dużo bardziej ostrożne w ich wydawaniu. Warto powstrzymać swój gest, bo nawet nie spostrzeżecie się a pieniądze się skończą. Kupujcie tylko to co jest niezbędne. Warto byście odkładali wszystko co nie wydacie, a zaoszczędzone pieniądze warto byście zainwestowali w siebie i swój rozwój. Podnoszenie kwalifikacji może wyjść Wam na dobre bowiem zostanie to dostrzeżone przez przełożonego.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi