Horoskop Lew Listopad

Horoskop Lew – Listopad 2017

23.07 – 22.08

 

 

Lwy w listopadzie będą musiały zmierzyć z licznymi przeciwnościami losu. Po 20 listopada kiedy to Skorpion przestanie Wam utrudniać życie, powinno się Wam znacznie poprawić.  Dlatego w tym miesiącu warto przyjąć strategię minimalizowania strat. Początek miesiąca to również słabsze samopoczucie. Kiedy jednak Strzelec zacznie na Was bardziej oddziaływać, okaże się że powoli wraca Wam energia. Warto by Lwy bardziej kierowały się głosem serca i były bardzie empatyczne. Zaczniecie wtedy dużo dokładniej odbierać sygnały wysyłane przez Waszych bliskich którzy nie zawsze mówią wprost o ich uczuciach.

 

Serce

Jeśli czujecie, że do Waszego związku zaczyna wdzierać się rutyna to wart byście zaczęli reagować już teraz. Merkury powinien podsunąć Wam kilka ciekawych pomysłów i możliwości ich realizacji. Jeśli z nich skorzystacie Wasz związek wyjdzie na prostą. Samotne Lwy niech uzbroją się w cierpliwość. Pod koniec miesiąca macie szasnę poznać kogoś wartego Waszej uwagi. Tylko nie zamykajcie się w czterech ścianach.

 

Dom i Otoczenie

Lwy posiadające małe pociechy mogą liczyć na to że będą próbować wejść Wam na głowę. Będzie bardzo trudno przywołać ich do porządku. Może okazać się, że będzie konieczność sięgnięcia po dużo bardziej drastyczne metody. Jeśli nie posiadacie dzieci, kłopoty mogą nawiedzić Was ze strony Waszych rodziców, którzy staną się bardziej wymagający i oczekujący więcej uwagi z Waszej strony. Ucieczkę znajdziecie wśród swoich znajomych. Spotkania z nimi okażą się dużo bardziej przyjemne niż mogliście się tego spodziewać.  Co więcej pozwolą one wam naładować Wasze życiowe baterie.

 

Życie zawodowe

Zgodnie z horoskop Lew nie zachowuj się arogancko inaczej ściągniesz na siebie kłopoty w pracy. Staraj się też zbytnio nie zamartwiać tym, że zarabiasz mniej niż byś tego oczekiwał lub mniej niż wynoszą Twoje miesięczne potrzeby. Pamiętaj, że wysokość Twojego wynagrodzenia jest w dużej mierze zależna od Ciebie. Jeśli chcesz zmienić wysokość swoich dochodów, otwórz się w listopadzie na nowe możliwości i nie przekreślaj z góry czegoś co wydaje się na pierwszy rzut oka nieosiągalne. W połowie miesiąca Lwy powinny odważyć się realizować bardziej ambitne plany. Powinno dać to Wam dużo satysfakcji i spore pieniądze. Lwy szukające pracy powinny zwrócić się do swoich znajomych którzy mają liczne kontakty. Wiedz że masz sporą grupę znajomych którzy dadzą Wam swoje rekomendacje.

4.81/5 (52)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi