Horoskop Lew Lipiec

Lew

23.07-22.08

 

Serce

Pojawi się szansa na nowy, zaskakujący związek. A wszystko dlatego, że zapragniesz spróbować czegoś nowego. Postanowisz spotykać się z osobą, która nie ma nic wspólnego z Twoimi poprzednimi partnerami. Nie wahaj się, to może przynieść Ci wyjątkowe doznania. Lwy w stałych związkach będą wiodły prym. Jeśli wydaje Ci się, że Wasze zafascynowanie sobą mija i między Was wkrada się rutyna, działaj! Spróbuj na nowo rozniecić namiętności. Ty najlepiej wiesz, w jaki sposób to zrobić. Lwy szykujące się do ślubu pochłonie ferwor przygotowań. Nie martw się, wszystko uda Ci się dopiąć na ostatni guzik. Uroczystość przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

 

Dom i otoczenie

Długo wyczekiwane wakacje w końcu nadeszły. Na urlop zabierzesz ze sobą znajomych, z którymi będziesz świetnie bawić się zagranicą. Podczas wyjazdu może okazać się, że dwójka Twoich najbliższych przyjaciół zauroczy się sobą. Będziesz mocno trzymać za nich kciuki. Już od dawna przeczuwałeś, że mają się ku sobie. Niestety prawdopodobnie staniesz się też świadkiem ich pierwszej kłótni. Broń się jak tylko możesz, by nie być tym, który będzie musiał rozstrzygnąć ich konflikt. Jeśli jednak do tego dojdzie postaraj się być jak najbardziej obiektywny. Pretensje może mieć do Ciebie rodzina, którą – przyznaj szczerze – ostatnio nieco zaniedbałeś.

 

Życie zawodowe

Wakacyjny nastrój da Ci się we znaki. Wpadniesz w ferwor zakupów. Nie będzie w tym nic złego dopóki Twoje wydatki nie zaczną przekraczać tego ile zarabiasz! Uważaj, by nie wpaść w spiralę zadłużenia. Możesz wpaść na pomysł, by wejść z kimś w nowy biznes. Bądź jednak czujny i dokładnie sprawdź wiarygodność potencjalnego nowego wspólnika. Nie daj się zwieść przyjaznym uśmiechom i snutym wizjom szybkiego i łatwego zarobku. Jeśli pracujesz na etacie, w firmie będziesz teraz postrzegany jako przykład zaangażowania i poświęcenia dla idei. Pod koniec miesiąca pojawi się przed Tobą szansa na rozwój.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi